Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Administrator systemów IT

Ideo Sp. z o.o.

  • Krosno

    Krosno, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • Docker

  • Kubernetes

  • Terraform

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • instalacja, konfiguracja oraz zarządzanie systemami operacyjnymi opartymi o Linuxa,

  • monitorowanie i optymalizacja konfiguracją systemów informatycznych,

  • współpraca z zespołami programistów nad wdrażaniem nowych aplikacji,

  • projektowanie architektury aplikacji z wykorzystaniem technologii chmurowych,

  • stały rozwój i zdobywanie nowe umiejętności.

Nasze wymagania

  • znasz dobre praktyki wykorzystania i konfiguracji systemów Linux,

  • posiadasz doświadczenie w pracy związanej z usługami hostingowymi,

  • chcesz rozwijać się w tematach związanych z Cloud Computing (np. Kubernetes, Terraform),

  • interesują Cię zagadnienia monitoringu, optymalizacji oraz usprawnień działających systemów,

  • znasz lub chcesz poznać technologie takie jak Grafana/Prometheus, MySQL/PostgreSQL, RabbitMQ, Redis, Ansible,

  • ważne jest dla Ciebie bezpieczeństwo systemów którymi się opiekujesz.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • scrum
  • kanban

Tak pracujemy nad projektem

  • wzorce projektowe

  • Continuous Deployment

  • Continuous Integration

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

To oferujemy

  • oferujemy pracę przy ciekawych projektach i wyzwania, które pozwolą ci rozwinąć swoje umiejętności,

  • ważna jest dla nas przyjazna atmosfera pracy, rozumiemy, że wprowadzanie stresu nie jest drogą do sukcesu, wspieramy się i lubimy dzielić się wiedzą,

  • gwarantujemy płynny proces wdrożenia,

  • zadbamy o Twój rozwój - opłacimy lub dofinansujemy Twoje szkolenia czy certyfikaty, będziesz mieć stały dostęp do popularnych platform szkoleniowych,

  • zapewniamy elastyczne podejście do pracy – pracujemy w biurze, zdalnie oraz hybrydowo,

  • posiadamy rozbudowany pakiet benefitów pracowniczych – dofinansowanie do lekcji j.angielskiego z zespołem, prywatnej opieki medycznej czy karty Multisport,

  • zachowujemy work/life balance.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • parking dla pracowników

Prześlij do nas swoje CV wraz z krótkim opisem najważniejszych zrealizowanych projektów.

Ciekawi Cię jak pracujemy i jakie wartości są dla nas szczególnie istotne? Sprawdź naszą stronę www.kariera.ideo.pl.

Jesteśmy Software House’em, którego zespół liczy ponad 250 pasjonatów i ekspertów w swoich dziedzinach. Wdrażamy zarówno proste strony internetowe, jak i dedykowane aplikacje webowe np. portale informacyjne, Intranety, platformy e-Commerce / B2B, System Obiegu Dokumentów, platformy e-Learningowe, programy lojalnościowe i wiele innych.

Realizujemy projekty, z których klienci są zadowoleni i chętnie polecają nas innym. Projekty, z których jesteśmy dumni.

Chcemy wciąż rozwijać się i być miejscem, w którym każdy pracownik zrealizuje swoje zawodowe ambicje.

Przewiń do profilu firmy