Oferta pracy

Administrator systemów IT

Klient Pracuj.plO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Praca zdalna
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Dla naszego Klienta
poszukujemy kandydata na stanowisko:

Rodzaj umowy: B2B
Miejsce pracy: Łódź

Kluczowe zadania na stanowisku:

  • monitorowanie poprawności i ciągłości działania systemów operacyjnych i środowisk,
  • monitorowanie zdarzeń wydajnościowych obciążenia systemów i środowisk, w celu wyeliminowania potencjalnych problemów oraz ciągłego ich usprawniania,
  • wykonywanie prac utrzymaniowych: zarządzanie poprawkami, wydajnością i dostępnością systemów i środowisk,
  • wdrażanie nowych systemów, aplikacji biznesowych oraz czynny udział w projektach rozwijających infrastrukturę spółki,
  • rozwiązywanie problemów i incydentów w ramach II linii wsparcia,
  • prowadzenie dokumentacji technicznej,

Oczekiwane umiejętności:

  • minimum 5 lata doświadczenia zawodowego w administracji systemami oraz usługami opartymi głównie o rozwiązania Microsoft,
  • bardzo dobra znajomość oprogramowania i systemów operacyjnych (W7/ W10/ Windows Server 2012/ 2016),
  • bardzo dobra znajomość zagadnień w obszarze Active Directory (usługi AD, DNS, FS, Cluster),
  • znajomość technologii wirtualizacji VMware oraz utrzymania środowisk z wykorzystanie narzędzia VSphere,
  • znajomość budowy środowisk aplikacyjnych opartych o technologie Microsoft (IIS, ASP .Net),
  • znajomość zagadnień bezpieczeństwa środowisk Microsoft (hardering),
  • znajomość administracji środowiskami MS SQL Server (backup, monitoring, konserwacja),
  • znajomość administracji systemami Linux (CentOS, RedHat),

Mile widziane:

  • Znajomość MS Reporting Services,
  • Znajomość: Tomcat, Apache, Rabbit MQ,
  • Certyfikaty potwierdzające posiadane kwalifikacje,
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Oferta pracodawcy:

  • elastyczne środowisko pracy (praca zdalna),
  • duża samodzielność w działaniu,
  • przyjazna atmosfera,
  • fajny Szef :)

Grupa Pracuj Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 12252.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy