Oferta pracy

Administrator Systemów IT

SkamexO firmie

  • Częstochowska 38, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Skamex

Częstochowska 38

Łódź

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Systemy ERP I CRM

  • MS Dynamics Navision

Mile widziane

  • Zagadnienia sieci LAN, WLAN, VLAN

  • MAS Windows Server

Twój zakres obowiązków

  • Modelowanie oraz wdrażanie procesów z zakresu IT,

  • Zarządzanie infrastrukturą informatyczną.

  • Utrzymywanie i administrowanie systemów bazodanowych wykorzystywanych w firmie

  • Bieżące wsparcie użytkowników w zakresie obsługi systemów ERP i CRM oraz innych aplikacji,

  • Współpraca z użytkownikami w celu identyfikacji ich potrzeb

  • Tworzenie dokumentacji poszczególnych rozwiązań oraz instrukcji obsługi dla użytkowników końcowych,

  • Prowadzenie szkoleń dla użytkowników

  • Administrowanie systemem ERP

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane informatyczne,

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej,

  • Komunikatywność oraz nastawienie na rozwiązywanie problemów,

  • Znajomość zagadnień związanych z MS Dynamics Navision i CRM, MS SharePoint.

  • Podstawowa znajomość SQL,

  • Dobra znajomość systemów Windows 7/8/10 w zakresie administracji stacji roboczych,

  • Dobra znajomość pakietu MS Office,

  • Znajomość zagadnień sieci LAN, WLAN, VLAN,

  • Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem sieci i systemów informatycznych,

  • Duża samodzielność oraz dobra organizacja pracy,

  • Mile widziane doświadczenie przy wdrożeniach systemów informatycznych,

  • Mile widziana znajomość MS Windows Server (DNS, DHCP, Exchange) oraz środowisk wirtualnych Hyper-V,

To oferujemy

  • Bardzo ciekawą pracę,

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych efektów

  • Dodatkowe benefity pozapłacowe w tym: prywatna opieka medyczna, karta MultiSport,

  • Kontakt z najnowszymi technologiami IT wykorzystywanymi w zarządzaniu przedsiębiorstwami,

  • Możliwość rozwoju zawodowego m.in. w zakresie zarządzania infrastrukturą informatyczną oraz obsługi MS Dynamics NAV, CRM, Qlik

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Skamex

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji w branży medycznej z płaską strukturą, która:

* Jest obecna na rynku już od prawie 30 lat,

* Zatrudnia ponad 150 pracowników, z czego część jest z nami od samego początku istnienia firmy!

* W ofercie posiada aż 14.000 produktów, 40 renomowanych, globalnych producentów!

Przewiń do profilu firmy