Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1661 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Administrator systemów IT

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 07.01.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma GECOS działa na rynku usług informatycznych od 2002 roku. Specjalizujemy się w realizacji dedykowanych projektów wdrożeniowych systemów wspomagających zarządzanie przedsiębiorstwem klasy ERP, WMS, CRM oraz U&CC. Współpracujemy z największymi firmami informatycznymi w zakresie wdrażanego oprogramowania m.in. Comarch oraz Microsoft. W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osób do pracy na stanowisku :

    Miejsce pracy: Łódź

    Zakres obowiązków:

    • Administrowanie systemami serwerowymi Microsoft Windows w tym  Active Directory, Exchange
    • Zarządzanie i administrowanie serwerami aplikacyjnymi: konfigurowanie, optymalizacja, monitorowanie, analizowanie zdarzeń systemowych, lokalizowanie błędów oraz ich diagnozowanie i usuwanie
    • Instalacja, konfiguracja oraz administracja systemów Windows
    • Uczestniczenie w pracach projektowych i wdrożeniowych dla nowych rozwiązań
    • Prowadzenie dokumentacji realizowanych usług/ projektów
    • Nadawanie i kontrolowanie dostępu do zasobów informatycznych
    • Monitorowanie przestrzegania standardów i realizowanie wytycznych w zakresie teleinformatyki

    Wymagania:

    • Doświadczenie minimum 2-letnie w obszarze administracji systemami serwerowymi Windows
    • Bardzo dobra znajomość  systemów Windows Server 2008 -2012R2
    • Bardzo dobra znajomość AD, DNS, DHCP, VPN, Exchange, Sharepoint, IIS, WSUS, HYPER-V
    • Umiejętność sprzętowej i softwarowej konfiguracji środowisk serwerowych
    • Umiejętność projektowania oraz konfiguracji sieci.
    • Znajomość zagadnień Routingu, IPS, VLAN, NAT
    • Znajomość systemów Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, MacOS
    • Umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów sprzętowych oraz softwarowych.
    • Umiejętność samodzielnego rozwiazywania problemów
    • Wysoka kultura osobista I umiejętności komunikacyjne I interpersonalne
    • Prawo jazdy kat. B

    Mile widziane:

    • Znajomość T-SQL, C#, Crystal Reports
    • Znajomość systemów klasy ERP np. Comarch ERP XL ,Optima, Microsoft Dynamics CRM

    Oferujemy:

    • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania wiedzy
    • atrakcyjne wynagrodzenie na umowę o pracę  lub kontrakt
    • pracę w młodym i ambitnym zespole

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi na wybrane oferty.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)