Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Administrator Systemów IT

PUH Florexpol Sp. z o.o.O firmie

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Windows Server

  • VMWare

Mile widziane

  • MySQL

  • MS SQL

Twój zakres obowiązków

  • Stały monitoring i zapewnienie bezpieczeństwa systemów oraz firmowej sieci IT.

  • Obsługa serwerów oraz tworzenie kopii zapasowych danych.

  • Obsługa baz danych i nadzór nad wymianą danych między systemami.

  • Nadzorowanie współpracy dedykowanego oprogramowania do obsługi sprzedaży z programem finansowo-księgowym Comarch CDN XL oraz z zewnętrznymi aplikacjami (API).

  • Wsparcie informatyczne Działu Obsługi Klienta.

  • Generowanie zestawień danych i dokumentów potrzebnych do obsługi sprzedaży wysyłkowej z dedykowanego oprogramowania.

  • Udział w procesach zakupowych, planowanie cyklu życia i modernizacja sprzętu.

  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług telekomunikacyjnych, serwisowych, hostingowych.

  • Udoskonalanie procesów w zakresie zarządzania usługami IT.

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w informatycznej obsłudze firmy handlowej,

  • Podstawowa znajomość systemów Windows Server,

  • Podstawowa znajomość zagadnień związanych z administracją sieciami informatycznymi, z wirtualizacją systemów informatycznych VMware i bezpieczeństwem systemów informatycznych,

  • Mile widziana znajomość baz danych MS SQL, MySQL, środowiska Prestashop,

  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole,

  • Chęć wykonywania zadań w pełni samodzielnie.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie z wieloletnim doświadczeniem,

  • Pracę w zgranym zespole,

  • Udział w tworzeniu nowych i ciekawych projektów,

  • Możliwość rozwoju zawodowego.