Oferta pracy

Administrator Systemów IT (Microsoft)

Grupa 3S (3S SA 3S Data Center SA)O firmie

  • Gospodarcza 12, Katowice
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Grupa 3S (3S SA 3S Data Center SA)

Gospodarcza 12

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Instalacja, konfiguracja oraz administracja środowiskami Windows Server

  • Instalacja, konfiguracja oraz administracja serwerami SQL

  • Zarządzanie usługami i aplikacjami Microsoft 365 oraz zasobami platformy chmurowej Microsoft Azure

  • Monitorowanie i diagnostyka zdarzeń w systemach serwerowych Microsoft

  • Rozwój i wdrażanie skryptów PowerShell oraz narzędzi do monitoringu i automatyzacji

  • Diagnozowanie, rozwiązywanie problemów, incydentów i dostarczanie analiz

  • Przygotowywanie oraz prowadzenie zapisów w dokumentacji

Nasze wymagania

  • Wyksztalcenie o profilu inżynierskim i/lub zorientowanie na zagadnienia techniczno-inżynieryjne

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w obszarze administracji systemami Windows Server

  • Analityczne myślenie i dążenie do kompleksowego rozwiązywania problemów.

  • Praktyczne doświadczenie w administracji systemami Windows Server (AD, DNS, DHCP, GPO, FS, IIS, WSUS, PKI, Hyper-V) oraz bazami danych Microsoft SQL Server

  • Praktyczne doświadczenie w zarządzaniu Active Directory w środowisku wielodomenowym

  • Praktyczne doświadczenie w administracji serwerami pocztowymi

  • Doświadczenie we wdrożeniach i utrzymaniu usług chmurowych Microsoft 365 i Azure

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)

To oferujemy

  • Pełną dynamiki i różnorodnych zadań pracę w nowoczesnym, komfortowym biurze w Katowicach

  • Codzienny kontakt z ludźmi zaangażowanymi w pracę i posiadającymi ciekawe pasje

  • Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę

  • Udział w szkoleniach i wydarzeniach firmowych

  • Bogaty pakiet opieki medycznej w Lux Med

  • Ubezpieczenie na życie

  • Dofinansowanie nauki języka angielskiego

  • Możliwość korzystania z karty Multisport

  • Bezpłatne, łatwo dostępne miejsce parkingowe

  • Elastyczny czas pracy

  • Nielimitowaną pyszną kawę, herbatę, wodę mineralną

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień