Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Administrator systemów IT

AGROAS sp. z o.o. sp. kO firmie

AGROAS sp. z o.o. sp. k

16

Nowa Wieś Mała (pow. brzeski; gm. Grodków)

Twój zakres obowiązków

  • Wspieranie działań pracowników firmy w zakresie codziennych aktywności – HelpDesk

  • Obsługa, serwis i nadzór nad infrastrukturą i systemami IT

  • Prowadzenie dokumentacji systemów i sprzętu IT

  • Obsługa środowiska systemów Windows Client (Win 10)

  • Wykonywanie zadań administracyjnych - Windows Serwer (WinSrv 2013/2016/2019)

  • Monitorowanie bezpieczeństwa infrastruktury IT

  • Zapewnienie ciągłości działania sieci (WLAN/LAN) i lokalnych usług teleinformatycznych

  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami oprogramowania, produktów i usług

  • Tworzenie raportów opartych o bazy danych MS SQL

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie – technik informatyk lub min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Prawo jazdy kat. B

  • Dobra znajomość pakietu MS Office (w tym Office 365 - również od strony administracyjnej)

  • Umiejętności pracy pod presją czasu, w tym w sytuacjach awaryjnych

  • Dyspozycyjność, samodzielność i odpowiedzialność

  • Łatwość nawiązywania kontaktów, komunikatywność

  • Chęć do stałego uczenia się i poszerzania aktualnej wiedzy technicznej oraz samorozwoju

Mile widziane

  • Doświadczenie w administrowaniu systemem COMARCH ERP XL (lub innego systemu opartego o SQL)

  • Umiejętność tworzenia zapytań i raportów opartych o bazy danych MS SQL

  • Doświadczenie z systemami telefonicznymi VoIP

  • Znajomość wirtualizacji (VMware)

To oferujemy

  • Pracę w nowoczesnej i stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Miłą atmosferę pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Umowę o pracę oraz atrakcyjne warunki finansowe

  • Niezbędne narzędzia pracy

Dodatkowe informacje

CV wraz z listem motywacyjnym należy przesłać klikając w przycisk "Aplikuj szybko".

W temacie wiadomości prosimy wpisać nazwę stanowiska.

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt z Dyrektorem Działu IT – tel. 608 037 025. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.