administrator systemów IT - obszar rozliczeń walutowych i złotowych

SGB-BANK S.A.

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Tomcat

  • Apache

  • Windows Serwer

  • SQL

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • utrzymanie aplikacji i interfejsów aplikacyjnych w w/w obszarze,

  • wsparcie użytkowników w zakresie bieżącej eksploatacji systemów (2 linia),

  • współpraca z działami rozwoju oprogramowania i firmami zewnętrznymi,

  • współpraca z instytucjami zewęetrznymi SWIFT, EBC, KIR, NBP w zakresie rozwoju i standardów technicznych aplikacji,

  • wsparcie procesu wdrażania zmian w systemach informatycznych,

  • udział w projektach i inicjatywach rozwojowych w swoich obszarach, odpowiedzialności.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane techniczne lub ekonomiczne),

  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • doświadczenie w administrowaniu aplikacjami,

  • doświadczenie w administrowaniu serwerami aplikacyjnymi np. Tomcat, Apache, Windows Serwer,

  • znajomość biznesowa związana z systemami SWIFT i Payment Hub,

  • znajomość języka SQL,

  • znajomość systemów operacyjnych rodziny Unix/Linux/Windows,

  • język angielski na poziomie zaawansowanym,

  • motywacja do poszerzania wiedzy,

  • samodzielność i odpowiedzialność,

  • j.angielski na poziomie zaawansowanym.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dofinansowanie wypoczynku

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za nadzór nad bieżącą eksploatacją, zapewnienie ciągłości pracy, rozwój systemów informatycznych w obszarze SWIFT i Payment Hub​.

Przewiń do profilu firmy