Logo Pracuj.pl

Administrator Systemów IT

Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o.O firmie

  • Olsztyn
    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SAP ERP

  • SAP CRM

  • BW/BW4/HANA

  • SAP Gateway

  • SAP Content Serwer

  • SAP WebDispatcher

  • SAP BTP

Twój zakres obowiązków

  • analizowanie przyczyn zgłaszanych przez użytkowników incydentów i zgłaszanie potrzeb rozwojowych dotyczących systemów SAP
  • monitorowanie bieżącej pracy systemów SAP i infrastruktury teleinformatycznej w trybie 24h (praca w trybie 3-zmianowym),
  • instalowanie, aktualizowanie i konfigurowanie systemów oraz komponentów SAP, w tym bazę danych SAP HANA
  • zarządzanie systemem transportowym w systemach SAP
  • odpowiadanie za zapewnienie kopii archiwalnych systemów SAP
  • nadzorowanie pracy systemów oraz baz danych SAP, w tym monitorowanie i optymalizowanie ich wydajności, niezawodności i pojemności oraz wykrywanie, diagnozowanie i eliminowanie nieprawidłowości w ich pracy
  • przygotowanie i uczestnictwo w testach, przy wdrożeniach opartych o rozwiązania SAP
  • tworzenie i aktualizacja dokumentacji powierzonych systemów, instrukcji dla użytkowników końcowych
  • współpraca z zewnętrznymi specjalistami przy pracach instalacyjnych, konfiguracyjnych i naprawczych Systemów SAP
  • zapewnienie bezpieczeństwa danych przetwarzanych w powierzonych systemach SAP
  • zapewnienie utrzymania parametrów SLA, usług świadczonych w oparciu o powierzone elementy infrastruktury teleinformatycznej, na uzgodnionym poziomie
  • zarządzanie kontami i uprawnieniami użytkowników w systemach SAP
  • współuczestnictwo w projektach i wdrożeniach nowych rozwiązań teleinformatycznych oraz przygotowywanie i przedstawianie prezentacji systemu przed klientami wewnętrznymi
  • tworzenie i opisywanie procedur utrzymaniowych w systemach SAP

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowana informatyka)
  • minimum 2 lata doświadczenia w pracy o podobnym profilu (preferowane 3 lata)
  • wiedza oraz umiejętność zarządzania i administrowania powierzonymi systemami informatycznymi (SAP ERP; SAP CRM; BW/BW4/HANA; SAP Gateway; SAP Content Serwer; SAP WebDispatcher, SAP BTP)
  • dobra znajomość środowisk baz danych w szczególności HANA, narzędzi do zarządzania bazami danych oraz platformy systemowej (system operacyjny Microsoft/Linux)
  • wiedza z zakresu relacyjnych baz danych oraz zapytań w języku SQL
  • dodatkowym atutem będzie wiedza z zakresu architektury korporacyjnej oraz znajomość języka angielskiego na poziomie B1

To oferujemy

  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju umiejętności
  • udział w projektach z dostępem do najnowszych technologii w różnych dziedzinach
  • stabilny pracodawca – zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • premia miesięczna i kwartalna
  • możliwość zapisania się do Pracowniczego Programu Emerytalnego, Pracowniczej Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach, kursach oraz studiach wyższych i podyplomowych
  • work-life balance elastyczne godziny pracy, dodatkowy dzień wolny od pracy: 4 grudnia (święto branżowe, tzw. „Barbórka”)
  • przyjazne miejsce pracy – dobra komunikacja i wzajemny szacunek
  • dbałość o środowisko – dostarczamy ekologiczne paliwo

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • program emerytalny
  • preferencyjne pożyczki
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • wyprawka dla dziecka
  • dodatkowy urlop

CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych prosimy rejestrować on-line: APLIKUJ do dnia 11 lipca 2022 roku.

Dziękujemy za nadesłanie zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o.

Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. jest największym Operatorem Systemu Dystrybucyjnego Gazu w Europie. Zatrudnia ponad 11 tys. pracowników, działa na terenie całej Polski i dystrybuje gaz poprzez ponad 200 tys. km gazociągów do ponad 7 milionów odbiorców.

Aktualne oferty pracodawcy
Nr ref.: PSGCS.ZZLR.210.159_160.22

Administrator Systemów IT, Olsztyn