Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Administrator Systemów IT

ARRIVA POLSKA SP. Z O.O.

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • MSSQL

  • Docker

Mile widziane

  • Microsoft Azure

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za bezpieczeństwo i ciągłość działania systemów i aplikacji biznesowych

  • Wykonywanie zadań związanych z administracją systemów Windows Server (80%), LINUX/DOCKER (10%), MSSQL(10%)

  • Administracja urządzeniami sieciowymi i firewall

  • Branie udziału we wdrażaniu nowych technologii

  • Tworzenie i utrzymywanie dokumentacji

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Doświadczenie z zakresu administracji systemami klienckimi i serwerowymi Microsoft Windows, LINUX

  • Dobra znajomość zasad działania popularnych usług i protokołów sieciowych

  • Samodzielność i umiejętność logicznej analizy tematów z obszaru informatyki i sprawnego ich rozwiązywania

  • Znajomość języka angielskiego – min. B1

  • Znajomość rozwiązań chmurowych Microsoft Azure

Podział czasu pracy
80%

Windows Server

10%

Linux/Docker

10%

MSSQL

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

To oferujemy

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę

  • Możliwości rozwoju i podnoszenia kompetencji osobistych

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

ARRIVA jest wiodącym ogólnoeuropejskim operatorem na rynku usług transportowych przewożącym ponad 1,5 miliarda pasażerów rocznie w 14 krajach Europy i zatrudniającym ponad 55.000 pracowników. Arriva jest ważną częścią grupy Deutsche Bahn, wiodącego operatora transportu towarowego i pasażerskiego w Europie. W Polsce zatrudniamy ponad 1000 osób, koncentrując działalność na przewozach autobusowych i kolejowych.

Przewiń do profilu firmy