Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Administrator Systemów IT

GISPartner Sp. z o.o.

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie, wdrażanie i utrzymanie infrastruktury Systemów IT w ramach realizowanych projektów.

  • Administracja środowiskami wirtualnymi (ESX, Hyper-V) na potrzeby wdrażanych systemów oraz na potrzeby środowisk developerskich.

  • Przygotowywanie i administracja środowiskami Linux, Windows.

  • Współpraca z pozostałymi pracownikami w zakresie bieżących zadań.

  • Tworzenie i utrzymanie dokumentacji systemów i usług.

Nasze wymagania

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku.

  • Wykształcenie o profilu informatycznym lub pokrewne.

  • Dobra znajomość systemów Linux (Centos, Debian).

  • Mile widziana znajomość systemów Windows.

  • Znajomość środowisk wirtualizacji Vmware, Hyper-V.

  • Podstawowa umiejętność konfiguracji urządzeń sieciowych (konfiguracja vlan, routing statyczny).

  • Podstawowa wiedza o bazach danych: (wymagana podstawowa znajomość minimum jednej z : PostgreSQL,  Oracle).

  • Znajomość i rozumienie zagadnień sieciowych (TCP/IP, VPN, LoadBalancer oraz firewall).

  • Dobra znajomość oprogramowania (przynajmniej jedno): Nginx, HAProxy, Apache Httpd, Apache Tomcat.

  • Mile widziana znajomość Docker.

To oferujemy

  • Możliwość pracy głównie zdalnej, z zastrzeżeniem konieczności okazjonalnego przyjazdu do biura (spotkanie/awaria).

  • Elastyczne podejście do godzin pracy.

  • Pracę w doświadczonym zespole.

  • Duże możliwości rozwoju kompetencji poprzez realizację projektów jak i przez dostęp do profesjonalnej platformy szkoleniowej (A Cloud Guru).

  • Rozwijanie samodzielności w działaniach.

  • Ciekawe portfolio Projektów.

  • Zarobki zależne od umiejętności i doświadczenia.

  • Kartę Multisport.

  • Prywatną opiekę medyczną LuxMed.

O nas

GISPartner Sp. z o.o., realizuje aktualnie szereg bardzo ciekawych oraz unikalnych i nowatorskich  projektów informatycznych związanych z geoinformatyką oraz szeroko rozumianymi systemami GIS.  Nasze doświadczenie i kompetencje pozwalają nam angażować  się w realizacji ambitnych i prestiżowych przedsięwzięć, co zaowocowało stworzeniem przez nas  kluczowych systemów informatycznych GIS w Polsce.

Obecne zaangażowanie firmy w wiele projektów jednocześnie otwiera przed nami  szereg wyzwań, do realizacji których potrzebujemy Ciebie.

Dołączając do naszego zespołu z pewnością nie doświadczysz nudy i znużenia monotonią pracy. Jednocześnie będąc częścią naszego zespołu masz szansę być uczestnikiem w realizacji dużych i ciekawych systemów, z których korzystają tysiące ludzi każdego dnia. Zapraszamy do złożenia aplikacji, nawet jeśli nie jesteś pewny, czy ta branża jest dla Ciebie. Porozmawiać zawsze warto.