Oferta pracy

Administrator Systemów IT

SGB-BANK S.A.O firmie

  • Szarych Szeregów 23a, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert

SGB-BANK S.A.

Szarych Szeregów 23a

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • utrzymanie ciągłości działania administrowanych aplikacji

  • wsparcie użytkowników w zakresie bieżącej eksploatacji systemów (2 linia)

  • wdrażanie nowych rozwiązań biznesowych oraz integracjami z systemami Banku

  • współprac z działami rozwoju oprogramowania

  • udział w projektach i inicjatywach rozwojowych w swoich obszarach odpowiedzialności

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,

  • minimum 3-letnim doświadczeniem w obszarze utrzymania aplikacji

  • wiedza i doświadczenie z zakresu utrzymania i rozwoju oprogramowania użytkowego

  • doświadczenia w administrowaniu serwerami aplikacyjnymi np. JBoss, Tomcat, Docker, Apache, Nginx

  • doświadczenia w pracy w systemach operacyjnych oraz znajomość zagadnień administracji rodziny Unix/Linux/Windows

  • umiejętności analityczne w zakresie rozwiązywania problemów aplikacji

  • język angielski B2

Mile widziane

  • wiedza i doświadczenie w zakresie obsługi baz danych (Oracle)

  • wiedza i doświadczenie w zakresie integracji systemów (SOAP, REST)

  • wiedza i doświadczenie w zakresie SQL'a

  • wiedza w zakresie obsługi serwerami aplikacyjnymi np. JBoss, Tomcat, Docker, Apache, Nginx

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • możliwość uzyskania uprawnień