Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Administrator Systemów IT

eVolpeO firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • sprawowanie kompleksowej opieki nad systemami naszych klientów oraz wewnętrzną infrastrukturą eVolpe,

  • uczestnictwo w realizacji międzynarodowych projektów wdrożeniowych jako specjalista techniczny,

  • posiadanie realnego wpływu na rozwój wewnętrznej infrastruktury eVolpe,

Nasze wymagania

  • doświadczenie związane z administracją systemów operacyjnych Linux (preferowany Debian/Ubuntu),

  • doświadczenie związane z administracją serwerów HTTP (Apache, Nginx),

  • doświadczenie związane z administracją serwerów aplikacji (Tomcat, Puma) oraz interpretera języka PHP,

  • doświadczenie związane z administracją relacyjnych systemów baz danych,

  • praktyczna znajomość zagadnień sprzętowych (RAID, NAS/SAN itp.),

  • praktyczna znajomość zagadnień (VMware, KVM, Proxmox itp.),

  • praktyczna znajomość konteneryzacji (Docker, LXC itp.),

  • praktyczna znajomość zagadnień sieciowych (routing, DNS, CIFS, NFS, VPN itp.),

  • praktyczna znajomość zagadnień powłok systemowych, języków skryptowych (Bash) i języka SQL,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej średniozaawansowanym,

  • cierpliwość w kontaktach z użytkownikami spoza świata IT ;)

Mile widziane

  • doświadczenie w konfiguracji serwerów poczty (np. MS Exchange, Zimbra) oraz usług katalogowych (AD, LDAP),

  • znajomość systemów monitoringu infrastruktury (Zabbix, Graylog),

  • znajomość systemów kontroli wersji (Git, SVN itp.), systemów ticketowych (Redmine) oraz rozwiązań CI (Jenkins),

  • znajomość Windows Server,

  • znajomość podstaw języka Java,

  • umiejętność konfiguracji sprzętów Ubiquiti.

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 40

To oferujemy

  • eVolpe Day – dzień w miesiącu przeznaczony na rozwijanie własnych inicjatyw

  • What’s new – spotkania podczas, których dzielimy się wiedzą specjalistyczną

  • Darmowe lekcje języka angielskiego

  • Narzędzia biurowe usprawniające codzienną pracę, kreatywność i pracę zdalną

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Kartę MultiSport

  • Możliwość błyskawicznego budowania klarownej ścieżki kariery

  • Miłą atmosferę pracy (jest to najczęściej występująca zaleta, w cyklicznych ankietach odnoszących się do zadowolenia pracy w eVolpe)

  • Wsparcie zespołu w trakcie stawiania pierwszych kroków w firmie

  • Cykliczne rozmowy okresowe, wspierające rozwój pracownika

  • Kompleksowe szkolenia wprowadzające

  • Stale rozwijający się zespół

  • A w biurze czeka bilard, piłkarzyki, perkusja i świeżo mielona kawa 😊

eVolpe

eVolpe Consulting Group, lider otwartego oprogramowania w Polsce oraz SugarCRM Elite Partner, specjalizuje się we wdrożeniach kompleksowych rozwiązań informatycznych klasy CRM, ERP, DMS i ECM dla przedsiębiorstw.

Więcej o nas na www.evolpe.pl

Przewiń do profilu firmy