Oferta pracy

Administrator Systemów IT

Grant Thornton

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Baraniaka 88E

Nowe Miasto

Poznań

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Windows Server

  • Active Directory

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: administrację środowiskiem serwerowym Microsoft Windows, w tym Microsoft Hiper-V, administrację domeną Active Directory, obsługę serwerów fizycznych oraz wirtualnych, diagnostykę i usuwanie problemów w działaniu infrastruktury, monitorowanie oraz reagowanie na zdarzenia, automatyzowanie rutynowych procesów i zadań.

Nasze wymagania

  • dobrze rozwinięte zdolności analityczne i nastawienie na rozwiązywanie problemów

  • doświadczenie w zarządzaniu systemami serwerowymi z rodziny Microsoft, Linux

  • znajomość zagadnień związanych z systemami wirtualizacji serwerów

  • umiejętność pracy w środowisku sieciowym

  • dobra organizacja czasu pracy oraz zaangażowanie i sumienność

  • znajomość PowerShella

  • doświadczenie w pracy z systemami storage i/lub backup

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (poziom B1/B2)

  • umiejętność szybkiego uczenia się

  • gotowość do pełnienia dyżurów w niektóre weekendy (ustalane z odpowiednim wyprzedzeniem)

Mile widziane

  • doświadczenie w zarządzaniu środowiskiem O365 m.in. Azure Active Directory, MDM

  • praktyczna znajomość środowiska Microsoft Endpoint Configuration Manager

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę wraz z pakietem benefitów m.in. Multisport, bilety do kina, opieka medyczna w Medicover)

  • wsparcie od osób z dużym doświadczeniem (chętnie dzielimy się wiedzą)

  • bezpłatne lekcje języka angielskiego z native speakerem oraz platforma językowa

  • przyjazna atmosfera pracy w zgranym zespole

  • elastyczne godziny pracy (możliwość rozpoczęcia pracy między 7:00 a 9:00)

  • nowoczesne i komfortowe miejsce pracy (Malta Office Park)

  • możliwość pracy w systemie hybrydowym (praca w biurze oraz home office)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • możliwość pracy hybrydowej

Jesteśmy polską firmą audytorsko-doradczą, należymy do sieci Grant Thornton International. Działamy w Polsce od 28 lat. Posiadamy 700-osobowy zespół oraz biura w kluczowych aglomeracjach.

Przewiń do profilu firmy