Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Administrator Systemów IT

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 10.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Exanet to dostawca usług informatycznych skierowanych do przedsiębiorstw. Najważniejsze z nich to budowa środowisk serwerowych i systemów pamięci masowych, consulting i doradztwo wykonywane dla potrzeb budowy systemów zintegrowanych i aplikacji.

    Miejsce pracy: Poznań
    Numer referencyjny: 201902/ITO/Z

    Opis stanowiska:

    • wykonywanie zadań związanych z administracją systemów Microsoft,
    • wdrażanie nowych systemów i usług serwerowo-sieciowych,
    • zarządzanie bezpieczeństwem systemów IT,
    • wsparcie techniczne użytkowników,
    • tworzenie i utrzymywanie dokumentacji.

    Wymagania:

    • umiejętność logicznej analizy problemów z obszaru informatyki i sprawnego ich rozwiązywania,
    • doświadczenie z zakresu administracji systemami klienckimi i serwerowymi Microsoft Windows,
    • dobra znajomość zasad działania popularnych usług i protokołów sieciowych,
    • dobra umiejętność posługiwania się językiem angielskim w mowie i piśmie,
    • prawo jazdy kategorii B.

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • możliwość nabycia cennych umiejętności i wiedzy technicznej,
    • wsparcie przy zdobywaniu kolejnych etapów certyfikacji Microsoft,
    • spersonalizowany program rozwoju kompetencji technicznych,
    • dostęp do nowoczesnych technologii i sprzętu,
    • przyjazną atmosferę pracy w zespole.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając przycisk Aplikuj teraz