Logo Pracuj.pl

Administrator Systemów IT

ASSECO DATA SYSTEMS S.A.O firmie

  • śląskie
    śląskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

System operacyjny

O projekcie

Przyjdź, zbuduj przyszłość z Asseco Data Systems w Polsce.

Nie jesteśmy start-upem, ale nie przeszkadza nam to w elastycznym działaniu. Każdego dnia wprowadzamy innowacje, podnosimy jakość życia mieszkańców i przeprowadzamy transformację cyfrową miast. Nie siedzimy z założonymi rękami i nie patrzymy, jak świat się zmienia - to my go zmieniamy.

Szukamy pełnych pasji i ciekawości ludzi, którzy chcą dołączyć do naszego zespołu Smart City.

Chcesz mieć wpływ na rozwój produktów i proces wytwarzania ich?

Chcesz pracować przy projektach, które ułatwiają codzienne czynności?

Chcesz realizować największe w Polsce wdrożenia nowoczesnych systemów planowania podróży i poboru opłat w mieście?

W takim razie przyjdź i buduj z nami przyszłość!

Twój zakres obowiązków

  • administracja i zarządzanie systemami IT, w tym:
  • systemami operacyjnymi Windows i Linux,
  • relacyjnymi bazami danych MS SQL, PostgreSQL,
  • systemami monitoringu systemów i aplikacji (Nagios, Zabix, Grafana),
  • środowiskami wirtualnymi (Vmware),
  • środowiskami chmurowymi platformy Azure w zakresie funkcjonalności IaaS, PaaS,
  • skonteneryzowanymi środowiskami (Docker Swarm, Kubernetes);
  • współpraca z zespołem deweloperów rozwijających produkt w zakresie wdrożeń i konfiguracji,
  • przygotowywanie dokumentacji technicznej,
  • dokonywanie analiz wydajnościowych (jmeter),
  • automatyzacja etapów produkcji oprogramowania (development, testy, produkcja),
  • zarządzanie konfiguracją.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • wiedza poparta certyfikatami,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • dyspozycyjność, gotowość do pracy w systemie zmianowym, również w weekendy i dni świąteczne.
  • doświadczenie w pracy ze środowiskiem konteneryzacji (Docker Swarm lub Kubernetes),
  • doświadczenie w pracy ze środowiskami chmurowymi platformy Azure,
  • wiedza z zakresu rozwiązań do zbierania logów ELK,
  • wiedza z zakresu systemów monitorowania (np. Nagios, Zabbix, Prometheus, Grafana),
  • doświadczenie w językach skryptowych (Shell, Python),
  • wiedza z zakresu usług katalogowych (Active Director lub OpenLDAP),
  • wiedza z zakresu klastrowych systemów plików,
  • wiedza z zakresu bezpieczeństwa systemów informatycznych.

Mile widziane

  • doświadczenie w administrowaniu systemami operacyjnymi Linux,
  • doświadczenie w administrowaniu środowiskami wirtualnymi w oparciu o VMware vSphere,
  • doświadczenie w bazach danych (MS SQL Server, Postgres),
  • doświadczenia w pracy z narzędziami CI,
  • wiedza dotycząca serwerów Web,
  • wiedza z zakresu systemów kopii zapasowych,
  • praktyczna znajomość narzędzi do orkiestracji/zarządzania konfiguracją.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/B2B,
  • home office,
  • współpracę z ekspertami,
  • dzielenie się wiedzą,
  • ciekawe projekty,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • opiekę zdrowotną,
  • kartę sportową,
  • fundusz kulturalny,
  • dofinansowanie wypoczynku.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • program emerytalny
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci

Administrator Systemów IT, śląskie