Administrator systemów IT - Specjalista w Zespole Utrzymania Aplikacji w Departamencie Informatyki

Urząd Komisji Nadzoru FinansowegoO firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego poszukuje kandydatów na  stanowisko:

Administrator systemów IT - Specjalista w Zespole Utrzymania Aplikacji w Departamencie InformatykiNumer ref.: DIT/01/2021

Główne zadania na stanowisku:

  • administracja systemami IT, uprawnieniami,
  • ocena stabilności środowiska, optymalizacja pracy serwerów, aplikacji,
  • działania proaktywne, przewidywanie i planowanie niezbędnych zasobów oraz realizacja zadań, migracji do nowych wersji oprogramowania, aktualizacji, patchy,
  • administracja systemami Linux, w zakresie niezbędnym do prawidłowego działania systemów IT,
  • udział we wdrożeniach nowych systemów, pracach projektowych, rozwojowych, opracowywaniu założeń, opiniowaniu projektów dotyczących infrastruktury informatycznej Urzędu,
  • współpraca z zespołem developerskim w zakresie wykrytych błędów i rozwoju aplikacji oraz użytkownikami wewnętrznymi,
  • świadczenie usług i współpraca z II i III linią wsparcia,
  • utrzymanie i aktualizacja dokumentacji technicznej systemów,
  • udział w komisjach przetargowych, w tym przygotowanie OPZ dla wsparcia zewnętrznego administrowanych systemów i technologii.

Wymagania stawiane kandydatom:

  • wykształcenie wyższe,
  • minimum dwu letnie doświadczenie w pracy w środowisku Linux/Unix,
  • umiejętność pracy w systemach operacyjnych Unix/Linux (m.in. CentOs/RedHat),
  • praktyczna znajomość zagadnień związanych z bazami danych, narzędziami i procesami ETL,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym posługiwanie się dokumentacją techniczną,
  • bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność nadawania priorytetów zadaniom,
  • odpowiedzialność i samodzielność w działaniu,
  • komunikatywność i współpraca w zespole.

 Dodatkowe atuty:

  • doświadczenie w obszarze/środowisku Java – czytanie i analizowanie logów, praktyczna znajomość serwerów aplikacyjnych m.in. Wildfly/Jboss EAP, Apache Tomcat, WebLogic, WebSphere Application Server
  • posługiwanie się językami skryptowymi powłoki,
  • znajomość języka SQL
  • znajomość Ansible, RedHat Insight
  • praktyczna znajomość procesów i terminologii ITIL, m.in. zagadnienia OLA, SLA.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
  • dostęp do nowoczesnych narzędzi oraz profesjonalne, dynamiczne środowisko pracy,
  • pracę w wyjątkowym zespole ekspertów oraz świetną atmosferę,
  • możliwość ciągłego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szerokiej gamie szkoleń grupowych i indywidualnych,
  • udział w interesujących projektach teleinformatycznych.
  • atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. opieka medyczna, kafeteryjny program MyBenefit, dofinansowanie do wypoczynku i inne),
  • praca w dogodnej lokalizacji, w ścisłym centrum Warszawy,
  • nowoczesne, ergonomiczne miejsce pracy.

dla_kandydatow_UKNF_61992.pdf

Aplikacje zawierające CV w języku polskim proszę przesłać za pośrednictwem odnośnika do aplikacji.

Stanowisko zostanie ustalone w zależności od kwalifikacji i doświadczenia zawodowego wyłonionego kandydata. Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne