Ta oferta pracy jest nieaktualna od 461 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Administrator Systemów IT

  • Warsaw, mazowieckie
  • Specjalista
  • 17.01.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Randstad Technologies specjalizuje się w rekrutacjach z obszaru informatyki oraz z pogranicza informatyki i biznesu. Koncentrujemy się na poszukiwaniu wysokiej klasy specjalistów na poziomie wszystkich szczebli organizacyjnych.

    Obecnie, dla naszego klienta, firmy z branży telecom, poszukujemy 2  osób na stanowisko Administratora Systemowego.

    Nr ref.: 43256
    Praca stała
    Lokalizacja: Warsaw

    Zakres obowiązków:

    W szczególności zakres zadań będzie obejmował następujące czynności:

    ·        przygotowanie (instalacja) środowisk

    ·        bieżące utrzymanie środowisk (monitorowanie działania, pielęgnacja, rozwiązywanie ewentualnych problemów, itp.)

    ·        instalacja aktualizacji systemów

    ·        definiowanie wymagań w zakresie infrastruktury (serwerów i sieci) dla kolejnych środowisk testowych i produkcyjnych

    Prace będą realizowane w Warszawie w ramach dużego międzynarodowego zespołu projektowego.

    Oczekiwania:

    Wymagania

    ·       Min. 2 lata doświadczenia w administrowaniu systemami IT (preferowane doświadczenie w administrowaniu systemami transakcyjnymi klasy „enterprise” w branży telekomunikacyjnej lub finansowej).

    ·        Dobra znajomość zagadnień z zakresu:

    o   administrowania systemami z rodziny Linux / Unix (znajomość Linux SUSE oraz AIX będzie dodatkowym autem),

    o   instalacji, konfiguracji i działania serwerów aplikacji (JBoss, WebLogic, Tomcat),

    o   instalacji, konfiguracji i działania baz danych Oracle,

    o   działania integracji systemów IT opartych o WebServices (SOAP, REST),

    o   programowania: BASH, SQL/PL-SQL,

    o  rozwiązań High-Availability, Disaster Recovery, LoadBalancing

    ·        Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

    ·        Znajomość protokołów SS7 i CAP będzie dodatkowym atutem.

    Oferta:

    Zatrudnienie w oparciu o umowę B2B

    Zgodnie z obowiązującym prawem Randstad nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.
    Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)