Oferta pracy

Administrator Systemów IT

CANAL+ Polska S.A.O firmie

CANAL+ Polska S.A.

aleja Sikorskiego 9

Warszawa

CANAL+ to nowoczesna oferta premium, w której znajdziesz prestiżowe wydarzenia sportowe, gorące premiery filmowe, produkcje dokumentalne, kulinarne, wnętrzarskie oraz programy dla dzieci.

CANAL+ to również przyjazne technologie, dzięki którym użytkownik może korzystać z bogatej oferty programowej w sposób dopasowany do swoich indywidualnych potrzeb.

 Główne zadania:

Utrzymanie ciągłości i prawidłowego działania systemów informatycznych.

W szczególności administrowanie:

  • serwerami, klastrami systemowymi i systemami operacyjnymi Linux
  • infrastrukturą SAN, Storage, VMWare
  • środowiskiem hostingowym WWW
  • systemami backupowymi Veeam, HP DP

Od kandydatów oczekujemy:

Doświadczenia w administrowaniu oraz praktycznej znajomości zagadnień:

  • serwery z systemami operacyjnymi Linux, w szczególności CentOS
  • macierze dyskowe (HPE) oraz sieć SAN (Brocade)
  • środowiska wirtualne VMWare, Oracle VM
  • serwery pocztowe sendmail/postfix
  • rozwiązania serwerowe i backupowe w szczególności związane ze środowiskiem baz danych Oracle
  • tworzenie skryptów bash/shell
  • klastry systemowe
  • technologie związane z ansible, git, python, docker, grafana, influxdb, zabbix

Warunkami koniecznymi są:

  • minimum 2 lata doświadczenia w zarządzaniu utrzymaniem systemów i infrastruktury IT
  • wyższe wykształcenie kierunkowe - techniczne/informatyczne
  • dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na czytanie dokumentacji technicznej
  • certyfikaty potwierdzające wiedzę i umiejętności – mile widziane

Oferujemy:

  • współpracę w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w zgranym, wzajemnie wspierającym się zespole
  • realny rozwój umiejętności
  • znaczące rozszerzenie posiadanych kompetencji
  • nową, unikalną i cenną wiedzę
  • prywatną opiekę medyczną, pakiet sportowy, dostęp do bogatej oferty CANAL+
Wyślij nam swoje CV!

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CANAL+ Polska S.A. z siedzibą w Warszawie (02-758), al. gen. W. Sikorskiego 9, zawartych w przekazanym CV na potrzeby prowadzonego procesu rekrutacji”.

Informujemy, że mają Państwo prawo do wglądu w treść Państwa danych i ich usuwania oraz poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.