Oferta pracy

Administrator Systemów IT

Omega Enterprise ServicesO firmie

Omega Enterprise Services

al. Jerozolimskie 98

Warszawa

Omega Enterprise Services to połączenie wiedzy biznesowej oraz doświadczenia
z najnowszymi technologiami.

Jako integrator teleinformatyczny dostarczamy naszym Klientom oraz Partnerom Biznesowym najwyższej jakości usługi.

Pomagamy w zakresie rozwoju, zarządzania oraz utrzymania infrastruktury teleinformatycznej.

Realizujemy projekty migracji istniejących środowisk do chmury, wdrażamy rozwiązania
Disaster Recovery oraz dostarczamy rozwiązania IT „pod klucz”.

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizację zadań w zakresie administracji systemów informatycznych zgodnie z wewnętrznymi procedurami.

Zakres obowiązków:

  • Administrowanie systemami własnymi i klientów
  • Monitorowanie środowisk i backupów
  • Prace wdrożeniowe oraz konsultacje w zakresie infrastruktury, architektury i sieci komputerowej
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej
  • Współpraca z dostawcami
  • Migracje systemów

Wymagania:

  • Doświadczenie we wdrażaniu i zarządzaniu MS Hyper-V i/lub VmWare
  • Doświadczenie we wdrażaniu i zarządzaniu MS Active Directory
  • Bardzo dobra znajomość systemów serwerowych Windows Server
  • Umiejętność pisania skryptów PowerShell
  • Doświadczenie we wdrażaniu i zarządzaniu systemami serwerowymi Linux
  • Dobra znajomość zagadnień poczty elektronicznej poparta doświadczeniem w zarządzaniu /Exchange/Exchange On-Line/Postfix
  • Doświadczenie i zrozumienie sieci - TCP / IP, DNS, DHCP, WIFI, VLAN, VPN
  • Dobra znajomość sprzętu (serwery i macierze)
  • Doświadczenie z zakresu administrowania usługami Office 365
  • Wiedza i praktyczna znajomość chmury Microsoft AZURE (Google i Amazon będą mile widziane)
  • Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji oraz komunikację w organizacji

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy z klientem zewnętrznym

Oferujemy:

  • Pracę w spokojnej i miłej atmosferze w przedsiębiorstwie zlokalizowanym w centrum Warszawy
  • Pracę w oparciu o umowę B2B

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy