Oferta pracy

Administrator systemów IT

Inter-Team Sp. z o.o.O firmie

Inter-Team Sp. z o.o.

Białołęcka 233

Warszawa

Jesteśmy ogólnopolskim dystrybutorem części samochodowych i wyposażenia warsztatów. Posiadamy 80 oddziałów na terenie całego kraju i oddział w Czechach. Od ponad 27 lat kształtujemy rynek motoryzacji w Polsce i Europie. Zatrudniamy ponad 1400 pracowników. Posiadamy silnych partnerów zapewniających nam stabilne warunki do rozwoju. Jako pierwsi w branży testujemy i wdrażamy nowoczesne rozwiązania dedykowane naszym klientom. Wchodzimy na nowe rynki, realizujemy fascynujące projekty z zakresu nowych technologii, IT, logistyki, marketingu i promocji. Brzmi interesująco?

Aktualnie poszukujemy:

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie infrastruktury serwerowej i sieciowej z w charakterze II linii wsparcia
  • Projektowanie i wdrażanie nowych rozwiązań w obszarze infrastruktury IT
  • Administracja serwerami: Windows 2012R2, Windows 2019, Debian
  • Administracja Active Directory
  • Administracja urządzeniami sieciowymi (LAN, WLAN. WAN)
  • Opracowywanie dokumentacji zarządzanych systemów
  • Szkolenia dla I linii wsparcia

Oczekujemy:

  • Doświadczenie w charakterze administratora serwerów lub/i sieci pow. 3 lat
  • Szeroka wiedza i umiejętności w obszarze IT przynajmniej 2 z poniższych:
    • OS: Windows Sever 2012R2, 2020, Debian,
    • Wirtualizacja: VMware
    • Sieci: LAN, WLAN, WAN
    • Zarządzanie systemami bazodanowymi: MS SQL, Oracle, Postgresql
    • Active Directory
  • Zainteresowanie obszarem IT
  • Mile widziana znajomość usług chmurowych takich jak AWS, GCP, Azure
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w formie ustnej i pisemnej.
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dbałości o szczegóły

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie i atrakcyjne warunki płacowe
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych (m.in. dofinansowanie do prywatnej opieki zdrowotnej i pakietu sportowego oraz dodatki świąteczne)
  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane aplikacje.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy