Oferta pracy

Administrator systemów IT

Bricoman Polska Sp. z o.o. O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Starszy specjalista (Senior)

Bricoman to nowoczesna sieć sklepów, hurtowni i składów oferująca produkty oraz usługi
do budowy i remontu, która należy do międzynarodowej Grupy Adeo. Działamy w Europie i Ameryce Południowej i zatrudniamy ponad 8 tysięcy osób. W Polsce jesteśmy obecni od roku 2007 i obecnie mamy swoje punkty w 9 lokalizacjach.

Twoje zadania to;

  • administrowanie systemami centralnymi i lokalnymi w sklepach i centrali
  • dbanie o poprawne działanie aplikacji, serwerów oraz aktualizację systemów
  • wsparcie obsługi informatycznej (druga linia pomocy  technicznej dla użytkowników. nadzór nad łączami danych)
  • wdrażanie nowych aplikacji biznesowych
  • kontrola nad zgłoszeniami serwisowymi oraz terminowością ich realizacji
  • przygotowywanie niezbędnej dokumentacji technicznej oraz  instrukcji dla użytkowników końcowych
  • przestrzeganie standardów bezpieczeństwa

Dołącz do nas jeśli masz:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • zaawansowaną znajomość Windows 10 oraz Windows Server (2008, 2012, 2016, 2019)
  • znajomość usług opartych na Windows Server (Active Directory, GPO, DNS, DHCP, NPS)
  • znajomość systemu Linux opartych na dystrybucji CentoOS / Red Hat / Debian / Ubuntu
  • podstawową znajomość wirtualizacji (preferowane VMware)
  • podstawową wiedzę w dziedzinie baz danych (MSSQL, MySQL)
  • znajomość języka angielskiego technicznego w stopniu umożliwiającym zrozumienie dokumentacji technicznej i zgłaszanie problemów
  • gotowość do odbywania wyjazdów służbowych do Sklepów
  • dobrą organizacja pracy i samodyscyplinę (terminowość)
  • wiedzę techniczną, którą łatwo i zrozumiale przekazujesz
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku ( będzie atutem)
  • znajomość języka skryptowego BASH, PowerShell ( będzie atutem)

Co oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych dla Ciebie i Twoich bliskich
  • możliwość realizacji ciekawych projektów w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • pracę w międzynarodowym środowisku w atmosferze wzajemnego szacunku i wsparcia

Warszawa, ul. Murmańska 25

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy