Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Administrator systemów IT

Instytut Łączności-Państwowy Instytut BadawczyO firmie

9 00012 000 brutto / mies.
  • Szachowa 1, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Instytut Łączności-Państwowy Instytut Badawczy

Szachowa 1

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Linux

  • ITSM

  • Java

Mile widziane

  • Kafka

  • Flink

  • Apache HBase

Twój zakres obowiązków

  • monitorowanie, reagowanie na incydenty, dbanie o ciągłość działania infrastruktury i systemów informatycznych

  • zarządzanie bazami danych i aplikacjami

  • strojenie, konfiguracja oraz parametryzacja oprogramowania

  • tworzenie procedur backupu oraz odtworzenia dla podległych systemów

  • konfiguracja, parametryzacja oraz zarządzanie serwerami

  • konfiguracja, parametryzacja oraz zarządzanie sieciami i urządzeniami infrastruktury sieciowej

  • aktualizacje systemów podnoszące bezpieczeństwo

  • rozwiązywanie problemów i wsparcie działu developerskiego

Nasze wymagania

  • roczne doświadczenie na stanowisku administratora systemów IT

  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym – warunek konieczny

  • znajomość systemów operacyjnych klasy Linux

  • znajomość narzędzi ITSM

  • umiejętność programowania w języku Java

  • znajomość baz danych

  • umiejętność logicznego i analitycznego myślenia

  • znajomość j. angielskiego w stopniu pozwalającym na rozumienie dokumentacji technicznej

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność

  • doświadczenie w przetwarzaniu danych

  • znajomość Kafka, Flink, Apache HBase

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Praca w trybie ciągłym 24/7/365,

  • Pracę w przyjaznym zespole.

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Instytut Łączności – Państwowy Instytut Badawczy to niezależna instytucja badawczo-rozwojowa w dziedzinie telekomunikacji i technik informacyjnych. Pracujemy nad rozwojem sieci telekomunikacyjnej państwa, normalizacją i standaryzacją systemów oraz urządzeń telekomunikacyjnych, tworzymy specjalistyczne oprogramowanie.

Przewiń do profilu firmy