Oferta pracy

  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Vmware

  • Windows Server

  • Active Directory

  • Group Policy

  • DNS

  • DHCP

  • Windows Update

  • Print Server

  • ADFS/O365

  • Backup

  • LAN

  • VLAN

  • VPN

Mile widziane

  • macierze

  • switche SAN

  • Cisco

  • PaloAlto

  • HP

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • bieżące utrzymanie i kontrola systemów, sieci oraz infrastruktury IT

  • aktualizacja i modernizacja systemów teleinformatycznych

  • tworzenie instrukcji, dokumentacji technicznej systemów IT

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne o profilu informatyka lub pokrewne

  • doświadczenie w administracji Vmware, Windows Server, Windows/Linux

  • zarządzanie usługami Active Directory, Group Policy, DNS, DHCP, Windows Update, Print Server, ADFS/O365, Backup etc.,

  • doświadczenie w konfiguracji sieci LAN, VLAN, VPN, konfiguracji switchy i firewall

  • znajomości systemów operacyjnych Microsoft i Linux w stopniu pozwalającym na rozwiązywanie problemów technicznych

  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • znajomość języka angielskiego (czytanie dokumentacji)

  • umiejętność analitycznego myślenia, skrupulatność i odpowiedzialność

  • samodzielność w rozwiązywaniu problemów technicznych

  • wysokie umiejętności interpersonalne, w szczególności umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność

  • otwartość i przyjazność

  • poszanowanie dla innych

  • nastawienie na rozwój zawodowy i pogłębianie wiedzy

  • znajomość zagadnień bezpieczeństwa sieci

  • praktyczna znajomość produktów sieciowych HP, Cisco oraz systemów bezpieczeństwa PaloAlto

  • doświadczenie w zarządzaniu pamięciami masowymi (macierze, switche SAN)

  • doświadczenie w konfiguracji i obsłudze serwera wydruku, drukarek sieciowych/urządzeń wielofunkcyjnych

  • znajomość zagadnień związanych z licencjonowaniem oprogramowania

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 2

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy

  • konferencje w Polsce

  • konferencje zagraniczne

  • mentoring

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • bezpieczną i stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji

  • interesującą i ambitną pracę w przyjaznym, pełnym szacunku, zgranym i doświadczonym zespole profesjonalistów

  • atrakcyjne motywujące wynagrodzenie

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • benefity (opieka medyczna, polisa na życie, dofinansowanie do urlopu, parking rowerowy i prysznic)

  • praca w komfortowej i nowoczesnej przestrzeni biurowej

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

Transbit Sp. z o.o. to firma z ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku zbrojeniowym, to także dobrze oceniany, bezpieczny i stabilny pracodawca. Głównym obszarem naszej działalności jest tworzenie kompletnych, zintegrowanych wojskowych systemów teleinformatycznych (polowych i stacjonarnych). Specjalizujemy się w opracowywaniu urządzeń łączności radiowej.

Tworzymy zespół profesjonalistów, najlepszej klasy specjalistów inżynierów, mechaników, elektroników, konstruktorów oraz programistów urządzeń łączności i teleinformatyki. Wszystkie nasze urządzenia począwszy od koncepcji po ich produkcję, to autorskie opracowania naszych ekspertów. Ponadto prowadzimy prace badawczo-rozwojowe w celu stałego unowocześniania własnego sprzętu i oprogramowania, współpracujemy w tym zakresie z renomowanymi ośrodkami naukowo-badawczymi.

Szukamy ludzi z pasją, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności pod okiem najlepszych ekspertów. Zaangażowanych młodych naukowców gotowych do podjęcia nowych wyzwań!

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego,

z dopiskiem stanowiska w temacie za pomocą przycisku aplikowania