Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Administrator systemów IT

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 02.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    #TOJASNE
    że mamy dla Ciebie

    • premię raz w roku w ramach oceny okresowej
    • opiekę medyczną
    • kafeterię benefitów
    • ubezpieczenie na życie
    • świeże owoce w biurze, kawę/herbatę
    • dostęp
      do szkoleń
    • pokój relaksu
    • sekcje sportowe
    • konkursy pracownicze

    Należymy do czołówki największych firm energetycznych w Europie. Wierzymy, że nasza planeta będzie lepszym miejscem, jeśli stworzymy zrównoważony świat, w którym innogy będzie inspirować ludzi, jak lepiej żyć i pracować. Jesteś gotowy na zmiany i szukasz pracy w zaufanym, skutecznym i pełnym pasji zespole. Nie mogłeś trafić lepiej! Poznaj nas!

    to globalna
    liczba naszych pracowników
    to liczba pracowników
    innogy w Polsce
    to liczba
    oddziałów
    w Polsce
    Miejsce pracy: Warszawa

    Poznaj zadania, jakie mamy dla Ciebie!

    • zapewnienie wsparcia IT podczas prowadzonych wewnętrznych projektów
    • nadzór i opieka techniczna nad powierzonymi systemami informatycznymi
    • obsługa i analiza incydentów/problemów związanych z działaniem aplikacji
    • współpraca z dostawcami (wewnętrznymi jak i zewnętrznymi)
    • testowanie wdrażanych zmian w systemach informatycznych

    Nasze oczekiwania:

    • co najmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
    • znajomość administracji systemów Linux/Windows
    • znajomość administracji systemów bazodanowych opartych na MSSQL lub Oracle
    • znajomości zagadnień administracji serwerami aplikacyjnymi (np. JBoss)
    • znajomość zagadnień integracyjnych (SOA, Web Services)
    • praktyczna wiedza na temat działania protokołów sieciowych (HTTP, DNS, SMTP itp.)
    • podstawowa znajomość baz danych MS SQL oraz języka zapytań SQL
    • podstawowa znajomość MS Windows Server
    • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej
    • umiejętność analitycznego i logicznego myślenia
    • chęć rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń
    #TOJASNE
    że chcesz u nas pracować