Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Administrator Systemów IT

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 20.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. - jeden z najbardziej dynamicznie rozwijających
    się Dealerów w Polsce poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref. WIT 16

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe informatyczne lub równoważne doświadczenie,
    • minimum 5-letnie doświadczenie w pracy w dziale IT,
    • znajomość systemów Windows (klienckich i serwerowych),
    • znajomość Infrastruktury Windows (AD, GPO, DNS, DHCP), VMWare,
    • znajomość systemów backup’owych (Veeam, BackupExec) i VOIP,
    • umiejętność zarządzania pamięcią masową (NetApp, SAN, FC) oraz konfiguracji urządzeń Cisco (switching, routing, firewall, ISE),
    • umiejętność pisania skryptów (Powershell),
    • podstawowa znajomość Microsoft Sharepoint,
    • znajomość tematyki licencjonowania oraz systemów poczty elektronicznej (Lotus Notes, Exchange, Azure),
    • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
    • kreatywność, rzetelność, odpowiedzialność i punktualność,
    • znajomości języka angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym,
    • mile widziane doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku,
    • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy w branży samochodowej oraz znajomość programów Softvig.

    Opis stanowiska:

    • administracja serwerami Windows oraz VMWare,
    • administracja sieciami LAN/WAN i systemem VOIP,
    • zarządzanie stacjami klienckimi, zakupami IT oraz skrzynkami Lotus Notes,
    • wsparcie użytkowników w codziennej pracy,
    • udział w rozwoju systemów i projektach IT.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę,
    • atrakcyjne wynagrodzenie i stabilność zatrudnienia,
    • pracę w doświadczonym zespole,
    • bezpłatną naukę języka angielskiego i niemieckiego w siedzibie pracodawcy,
    • pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, Multisport, ubezpieczenie na życie).

    Zainteresowanych kandydatów prosimy wysyłać CV
    za pośrednictwem przycisku Aplikuj teraz.

    Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Jednocześnie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty. Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)".