Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Administrator Systemów IT

LAW STREAM SP. Z O.O. O firmie

  • Wyścigowa 56i, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

LAW STREAM SP. Z O.O.

Wyścigowa 56i

Wrocław

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SAN

  • Active Directory

Mile widziane

  • SQL

O projekcie

Jesteś zorganizowany, odpowiedzialny i nie boisz się wyzwań? Prześlij nam swoje CV i dołącz do zespołu ludzi pełnych pasji i zaangażowania!

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie i administracja serwerami

  • zarządzanie i administracja infrastrukturą sieciową oraz macierzami SAN

  • rozwiązywanie problemów związanych z funkcjonowaniem i wydajnością środowisk IT

  • wdrażanie narzędzi i monitorowanie środowisk IT

Nasze wymagania

  • znajomości Active Directory

  • znajomości zagadnień związanych z bezpieczeństwem infrastruktury IT

  • znajomości zagadnień administracyjnych Windows i Linux

  • znajomości środowisk Vmware

  • znajomości zagadnień związanych z sieciami LAN/WAN

  • Administracja serwerami SQL

  • Znajomość narzędzi do monitorowania infrastruktury IT

To oferujemy

  • umowa o pracę lub B2B

  • możliwość pracy nad ciekawymi projektami,

  • bardzo dobre stanowisko pracy,

  • ruchome godziny pracy,

  • praca zdalna / biurowa

  • prywatna opieka medyczna EnelMed,

  • dofinansowanie do karty Benefit

  • budżet szkoleniowy,

  • wyjścia/imprezy integracyjne,

  • firma przyjazna osobom z niepełnosprawnością,

LAW STREAM SP. Z O.O. jest spółką technologiczną, koncentrującą się na automatyzacji i wypracowaniu rozwiązań, które docelowo mają wspomóc ewolucję Spółek z Grupy kapitałowej Votum S.A. z firmy odszkodowawczej o tradycyjnym modelu działania sieci sprzedaży do modelu technologicznego.

Spółka wchodzi w skład Grupy Kapitałowej VOTUM S.A., która posiada ugruntowaną pozycję na rynku, dzięki czemu zapewnia bezpieczeństwo i najwyższą jakość obsługi we wszystkich segmentach prowadzonej przez siebie działalności.

Przewiń do profilu firmy

Rekrutację możemy zakończyć przed upływem terminu publikacji ogłoszenia.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.