Logo Pracuj.pl

Administrator systemów IT

Santander Bank PolskaO firmie

  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Santander Bank Polska

Robotnicza 11

Stare Miasto

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Active Directory

  • Zabbix

  • Grafana

  • Chef

  • Jenkins

  • Terraform

  • GitLab

Twój zakres obowiązków

  • administracja, konfiguracja, optymalizacja i monitoring infrastruktury serwerów Windows
  • identyfikacja oraz rozwiązywanie problemów w utrzymywanych środowiskach
  • zapewnianie pojemności systemów, cykliczna ocena wydajności, planowanie rozwoju
  • tworzenie skryptów administracyjnych
  • automatyzacja konfiguracji aplikacji i środowisk
  • utrzymywanie aktualnej dokumentacji dla zarządzanych systemów
  • zapewnienie zgodności utrzymywanych systemów ze standardami organizacji
  • udział w projektach infrastrukturalnych

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość systemów Windows na poziomie administracyjnym (w szczególności usług Remote Desktop Services)
  • znajomość usługi Active Directory (w tym GPO) zaimplementowanej w dużych środowiskach
  • dobra znajomość systemu monitoringu Zabbix, Grafana
  • znajomość języka skryptowego PowerShell, na poziomie pozwalającym samodzielne tworzenie skryptów administracyjnych
  • znajomość narzędzi automatyzacji oraz kontroli wersji: Chef, Jenkins, Terraform, GitLab
  • dobra znajomość protokołów TCP, IP i innych usług sieciowych (np. DNS, DHCP)
  • znajomość MSSQL Server 2014/2017 na poziomie podstawowym
  • umiejętność analitycznego myślenia, skrupulatność i odpowiedzialność
  • samodzielność w rozwiązywaniu problemów

Mile widziane

  • znajomość Jira i Confluence

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wewnętrzne programy rozwojowe umożliwiające doskonalenie kompetencji zawodowych
  • udział w ciekawych, strategicznych projektach
  • zgrany zespół i przyjazną atmosferę
  • atrakcyjny system motywacyjny
  • pożyczki na cele mieszkaniowe
  • ofertę produktową banku na atrakcyjnych warunkach
  • prywatną opiekę zdrowotną
  • możliwość wyboru spośród bogatej oferty świadczeń pozapłacowych w ramach systemu kafeteryjnego
  • ciekawe akcje w ramach programu propagującego zdrowy styl życia „BeHealthy”
  • dofinansowanie do „Rajdu Bankowca” - wyjazdu jedynego w swoim rodzaju
  • nasza oferta benefitowa zawiera również rozwiązania dla osób z niepełnosprawnością
  • jesteśmy otwarci na zatrudnienie osób z niepełnosprawnością.

NA CZYM BĘDZIE POLEGAĆ TWOJA PRACA

Każdy z nas, wykonując swoje obowiązki, pomagając innym i przejmując odpowiedzialność, wywiera pozytywny wpływ na otoczenie. Osiąga codzienne, ważne sukcesy, rozwija siebie, pomaga światu iść naprzód. Jest inspiracją do zmian na lepsze. Staje się wzorem do naśladowania i autorytetem, na którym zawsze można polegać. Jest superbohaterem w swoim miejscu pracy.

Nasze sukcesy, te większe i mniejsze, nie miałyby miejsca, gdyby nie codzienne działania pracowników, osób zupełnie niezwyczajnych w tym, jak to robią.

Administrator systemów IT, Robotnicza 11, Stare Miasto, Wrocław