Oferta pracy

Administrator systemów komputerowych

RADMOR S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Hutnicza 3, Gdynia
    Gdynia, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

RADMOR S.A.

Hutnicza 3

Gdynia

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

Jako administrator systemów komputerowych, staniesz się członkiem Działu Informatyki. Będziesz uczestniczył w bieżących pracach nad rozwiązaniem problemów technicznych oraz wspierał użytkowników w zakresie obsługi IT i oprogramowania. Twoja praca skupiać się będzie na administracji systemami Windows/Linux oraz instalacji, konfiguracji oraz utrzymaniu sprzętu komputerowego oraz oprogramowania.

Nasze wymagania

  • bardzo dobrej znajomości systemów linuxowych (w szczególności Red Hat Enterprise Linux, Ubuntu)

  • bardzo dobrej znajomości środowiska Windows

  • wykształcenia minimum średniego o profilu informatycznym

  • znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym zrozumienie dokumentacji technicznej

  • komunikatywności i współpracy w zespole

  • doświadczenia na podobnym stanowisku

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • konferencje w Polsce

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • zainwestujemy czas i pieniądze w rozwój Twoich kompetencji

  • umożliwiamy pracę z aktualnymi technologiami

  • definiujemy kompleksowe obowiązki, więc nie będziesz narzekać na nudę lub nadmierną rutynę i powtarzalność

  • oferujemy pakiet socjalny oraz pokój wypoczynkowy (strefa aktywności i relaksu)

  • zapewniamy elastyczny czas pracy i wolne weekendy

  • mamy dogodny dojazd komunikacją miejską, samochodem i rowerem oraz darmowy parking

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • bony towarowe

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

Analiza CV

2

Rozmowa telefoniczna

3

Decyzja o zatrudnieniu

4

Witaj w Radmorze

RADMOR S.A.

Jesteśmy polskim liderem w produkcji urządzeń radiokomunikacyjnych. Od ponad 70 lat wspieramy obronność naszego kraju i Twoje bezpieczeństwo. Jesteśmy producentem, liderem w krajowym projekcie i dostawcą nowoczesnych urządzeń łączności dla wojska, w tym radiostacji definiowanej programowo SDR oraz radiotelefonów dla służb cywilnych. Od 2011 roku Radmor jesteśmy częścią Grupy WB - największej prywatnej grupy kapitałowej w polskim przemyśle obronnym. Wspólnie z WB Electronics opracowujemy nową radiostację doręczną w programie żołnierza przyszłości TYTAN. Produkujemy i dostarczamy na rynki zagraniczne szereg radiostacji osobistych, w tym nową rodzinę doręcznych radiostacji programowalnych [email protected]

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy