Oferta pracy

Administrator Systemów Komputerowych

TVN Grupa Discovery

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Unix

Mile widziane

  • Fibre Channel

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • administrowanie i zarządzanie systemami komputerowymi do tworzenia programów telewizyjnych,

  • administrowanie i zarządzanie systemami pomocniczymi (serwery usług katalogowych, MDM, aktualizacja oprogramowania, tworzenie kopii zapasowych) oraz systemami utrzymania bezpieczeństwa,

  • administrowanie i zarządzanie technologiczną siecią komputerową, siecią pamięci masowych,

  • poszukiwanie i wdrażanie nowych usprawnień technologicznych,

  • wspieranie pracowników w zakresie użytkowania oprogramowania i sprzętu technologicznego,

  • dobór oprogramowania i sprzętu technologicznego w zależności od bieżących potrzeb.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe informatyczne (lub w trakcie studiów),

  • bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych z rodziny UNIX, macOS i Windows,

  • umiejętność programowania w powłoce UNIX,

  • bardzo dobra znajomość sieci komputerowych,

  • znajomość zagadnień administracyjnych z zakresu Active Directory,

  • znajomość j. angielskiego na poziomie B1,

  • zaangażowanie oraz umiejętność samodzielnego rozwiązywania napotkanych problemów technicznych,

  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i nastawienie na użytkownika,

  • prawo jazdy kat. B,

  • dyspozycyjność w zakresie odbywania podróży służbowych związanych ze wsparciem technicznym oddziałów regionalnych firmy.

  • znajomość systemów masowych pamięci danych (macierzy dyskowych, sieci Fibre Channel),

  • znajomość zagadnień z zakresu bezpieczeństwa systemów i sieci komputerowych.

To oferujemy

  • pracę w międzynarodowym środowisku, w największej prywatnej grupie medialnej w Polsce, która jest częścią amerykańskiego koncernu mediowego Discovery,

  • stabilne warunki zatrudnienia na pełny etat w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjny pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa oraz dofinansowanie do posiłków,

  • szereg działań rozwojowych (szkolenia, dofinansowanie do języka angielskiego),

  • możliwość działania w doświadczonym, zgranym zespole specjalistów,

  • przyjazną atmosferę pracy – TVN został wielokrotnie wyróżniony w konkursach na najlepszego pracodawcę w Polsce.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie