Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Administrator Systemów Komputerowych

Devire

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Rekrutujemy dla

Twój zakres obowiązków

  • · administrowanie i zarządzanie systemami komputerowymi do tworzenia programów telewizyjnych,

  • · administrowanie i zarządzanie systemami pomocniczymi (serwery usług katalogowych, MDM, aktualizacja oprogramowania, tworzenie kopii zapasowych) oraz systemami utrzymania bezpieczeństwa,

  • · administrowanie i zarządzanie technologiczną siecią komputerową, siecią pamięci masowych,

  • · poszukiwanie i wdrażanie nowych usprawnień technologicznych,

  • · wspieranie pracowników w zakresie użytkowania oprogramowania i sprzętu technologicznego,

  • · dobór oprogramowania i sprzętu technologicznego w zależności od bieżących potrzeb

Wymagania pracodawcy

  • · wykształcenie wyższe kierunkowe: informatyczne/pochodne (lub w trakcie studiów),

  • · doświadczenie w pracy z systemami operacyjnymi z rodziny UNIX: Linux, macOS i/lub bardzo dobra znajomość Windows,

  • · dobra znajomość sieci komputerowych,

  • · dobre umiejętności komunikacyjne,

  • · prawo jazdy kat. B,

  • · dyspozycyjność w zakresie odbywania podróży służbowych związanych ze wsparciem technicznym regionalnych oddziałów firmy,

  • · znajomość angielskiego na poziomie B1.

Pracodawca oferuje

  • Oferujemy:

  • · pracę w międzynarodowym środowisku, w prywatnej grupie medialnej w Polsce

  • · zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę,

  • · pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, system kafeteryjny MyBenefit oraz dofinansowanie karty sportowej,

  • · działania rozwojowe: szkolenia dostępne na platformie online, 50% dofinansowania do nauki j. angielskiego, webinaria edukacyjne,

  • · dostęp do platformy player.pl

  • · możliwość uczestnictwa w inicjatywach wolontaryjnych,

  • · możliwość działania w doświadczonym, zgranym zespole specjalistów,

  • · przyjazną atmosferę pracy – Firma została wielokrotnie wyróżniony w konkursach na najlepszego pracodawcę w Polsce.

Devire

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru. Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Przewiń do profilu firmy