Oferta pracy

  • specjalista (Mid / Regular)

GRUPA INTERIA.PL Sp. z o.o.sp.k.

Osiedle Teatralne 9A

Kraków

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Apache

  • HAProxy

  • Varnish

  • Nginx

  • Python

  • Bash

  • Perl

Mile widziane

  • Git

  • Docker

  • OpenStack

  • Xen

  • AWS

  • ELK Stack

  • Opendistro

  • Ansible

  • Chef

  • Puppet

  • SaltStack

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca administracja powierzonymi systemami

  • udział w pracach rozwojowych oraz modernizacyjnych

  • diagnozowanie i usuwanie awarii

  • współpraca z innymi zespołami IT (administratorzy systemów, developerzy)

  • automatyzacja codziennych zadań

  • prowadzenie dokumentacji

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • znajomość systemów operacyjnych z rodziny Linux

  • wiedza na temat protokołów TCP/IP, HTTP

  • wiedza z zakresu budowy i konfiguracji wybranych serwerów (np. HTTP, Cache, Poczta, DNS)

  • umiejętność konfiguracji Apache, HAProxy , Varnish , Nginx

  • znajomość języków skryptowych np. Python, Bash, Perl

  • umiejętność sprawnej pracy w zespole

  • znajomość architektury serwisów internetowych, baz danych

  • znajomość języka angielskiego w zakresie pozwalającym na czytanie dokumentacji technicznej systemów informatycznych

  • podstawowa znajomość systemu kontroli wersji GIT

  • znajomość rozwiązań chmurowych i wirtualizacji np. Docker, OpenStack, Xen, AWS

  • znajomość ELK Stack, Opendistro

  • znajomość któregokolwiek z systemów automatyzacji: Ansible, Chef, Puppet, SaltStack

To oferujemy

  • pracę i rozwój połączone ze zdobywaniem unikalnej wiedzy

  • bezpośredni wpływ na decyzje technologiczne i rozwojowe w systemach portalu INTERIA.PL oraz klientów korzystających z zaawansowanych usług IT

  • możliwość zarządzania środowiskami złożonymi z tysięcy serwerów

  • możliwość awansu w strukturach IT, a także innych działów Interii.

  • będziesz pracował z nowoczesną i rozbudowaną infrastrukturą dostarczającą usługi dla milionów użytkowników oraz wymagających klientów. Dla nas liczy się jakość wykonywanych zadań a nie tylko czas realizacji. My rozwiązujemy problemy, nie obchodzimy je.

  • pracujemy w samodzielnych i zwinnych kilkuosobowych zespołach. Od początku pracy masz wpływ na przyszłość. Dzielimy się wiedzą, aby się rozwijać. W tym celu organizujemy cykliczne spotkania, podczas których poruszamy wszelkie interesujące nas tematy technologiczne, dotyczące teraźniejszości i przyszłości. Codzienna wymiana wiedzy sprawi, że przestaniesz postrzegać tablicę jako wspomnienie szkolnej przeszłości.

  • stanowimy zgrany zespól, który spotyka się nie tylko w pracy, ale także poza nią. Lubimy grać w planszówki lub spotykamy się przy piwie. Jeśli lubisz bardziej aktywny wypoczynek to mamy dla Ciebie wspólne wypady w góry oraz wycieczki rowerowe.

  • w Interia mówimy do siebie po imieniu. Cenimy własne opinie, prywatne pasje, każdą osobowość, a z różnic czerpiemy dodatkowe inspiracje. Nie ważne, ile masz lat, jak długie włosy, jaki styl ubierania, pomysł na życie – przyjdź do nas tak, jaki jesteś.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

Etapy rekrutacji
1

Spotkanie z Menadżerem oraz HR

2

Spotkanie z Dyrektorem Działu