Oferta pracy

Hurra Communications

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Włóczków 7

Zwierzyniec

Kraków

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Wirtualizacja

  • Linux

Mile widziane

  • Mesos

  • Chronos

  • Zookeeper

  • Puppet

  • AWS

  • GCP

System operacyjny

O projekcie

Jako Administrator Systemów będziesz odpowiedzialny za monitorowanie i utrzymanie systemów i sieci komputerowych oraz odpowiadanie na zgłoszenia techniczne od innych zespołów lub usług w ramach organizacji. Weźmiesz aktywny udział w projektowaniu i tworzeniu nowych systemów i środowisk. Zadania mogą obejmować instalację i konfigurację systemów komputerowy od czystej instalacji do stanu produkcyjnego lub reagowanie na problemy i naprawianie ich w istniejących środowiskach, zapobiegając ponownym wystąpieniom.

Twój zakres obowiązków

  • Monitorowanie i reagowanie na nadchodzące zgłoszenia

  • Instalowanie i konfigurowanie serwerów fizycznych i urządzeń peryferyjnych

  • Instalowanie i konfigurowanie serwerów i sieci wirtualnych

  • Aktualizacja szablonów orkiestracji

  • Rejestracja zdarzeń i problemów oraz rozwiązań celem wykrycia trendów i przyczyn

  • Uaktualnianie dokumentacji

Nasze wymagania

  • Konfiguracja serwerów WWW (httpd, nginx)

  • Dobra znajomość systemów opartych na Linuksie, szczególnie RH lub CentOS

  • Dobra znajomość konfiguracji sieci (routing, firewall)

  • Dobra znajomość języków skryptowych *sh

  • Doświadczenie z wirtualizacją AWS/Azure/GCP i Xen

  • Umiejętność pracy samodzielnej i w zespole

  • Znajomość języka angielskiego do rozmów technicznych

  • Doświadczenie z automatyzacją i dystrybucją zadań (Mesos, Chronos, Zookeeper)

  • Doświadczenie z orkiestracją (Puppet)

  • Znajomość Citrix Xen

  • Znajomość języka niemieckiego

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowym środowisku

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Dodatki socjalne: karta MultiSport, ubezpieczenie medyczne (Lux Med)

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Luźną atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

Firma nasza stanowi tzw. Software house, tworzący profesjonalne narzędzia do wspierania kampanii marketingu online. Rozwiązania te używane są wewnętrznie przez Agencję-Matkę, jak również bezpośrednio przez klientów prowadzących kampanie marketingowe.

Przewiń do profilu firmy