Oferta pracy

Administrator Systemów Linux (Devops)

Pracuj.pl dla Firm

  • Toruń

    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Linux

  • Red Hat

  • CentOS

  • Ubuntu

  • Kubernetes

  • Ansible

Twój zakres obowiązków

  • Administracja systemami wewnętrznymi pracującymi pod kontrolą systemów Linux (RedHat 7/8; CentOS 7/8, Ubuntu)

  • Instalacja i administracja systemami Kubernetes pracującymi pod kontrolą systemów Linux

  • Wdrażanie poprawek bezpieczeństwa, usuwanie wykrywanych podatności w systemach, hardening systemu operacyjnego, zapewnienia wysokiej wydajności

  • Automatyzacja zadań administracyjnych, centralizacja konfiguracji, standaryzacja dostarczanych środowisk

  • Dbanie o prawidłową wydajność i dostępność tworzonych środowisk Linux

  • Codzienna współpraca z zespołami aplikacyjnymi i bezpieczeństwa

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Bardzo dobra znajomość systemów Linux, rozwiązań Kubernetes oraz Ansible,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym posługiwanie się dokumentacją techniczną

Mile widziane

  • Certyfikaty potwierdzające posiadane umiejętności

  • Wykształcenie wyższe (preferowanie kierunki studiów: Informatyczne lub pokrewne)

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu

Skład zespołu

  • devOps

Tak pracujemy nad projektem

  • DevOps

    To oferujemy

    • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

    • Umowę o pracę/Kontrakt B2B,

    • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon, internet),

    • Realny wpływ na projekty i nasze usługi,

    • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.

    • Benefity

    • prywatna opieka medyczna

    • dofinansowanie szkoleń i kursów

    • ubezpieczenie na życie

    • elastyczny czas pracy

    • dofinansowanie wypoczynku

    Etapy rekrutacji
    1

    Nasi rekruterzy dokonają selekcji CV

    2

    Rekruter przeprowadzi z Tobą wstępną rozmowę kwalifikacyjną

    3

    Po wyrażeniu przez Ciebie zgody przekażemy CV do pracodawcy

    4

    Pracodawca przeanalizuje i oceni Twoje CV

    5

    Jeżeli Pracodawca jest na TAK, skontaktuje się z Tobą

    Naszym klientem jest Exea Data Center - nowoczesne centrum przetwarzania danych w Toruniu. Firma dostarcza usługi cloud i data center nieprzerwanie od 2016 roku, wspierając firmy w cyfrowej transformacji. Exea Data Center projektuje, wdraża i utrzymuje rozwiązania chmurowe w oparciu o technologie globalnych liderów rynku IT.

    Przewiń do profilu firmy