Administrator systemów Linux i sieci

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • MySQL(MariaDB)

  • Apache

  • Postfix

  • Dovecot

  • NFS

  • Samba

  • Bash

  • Perl

  • PostgreSQL

  • Ubuntu

  • Debian

  • CentOS

Mile widziane

  • Docker

  • Kubernetes

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Administrowanie systemami IT opartymi na platformie Linux (głównie Debian , CentOS) oraz serwerami aplikacyjnymi i usługami na tych systemach w tym: analiza logów i reagowanie na zdarzenia systemowe w nich rejestrowane, podejmowanie działań zapobiegawczych po awarii, usuwanie występujących awarii, automatyzacja procesów utrzymaniowych, zarządzanie użytkownikami i przywilejami

  • Zarządzanie infrastrukturą sieciową, systemową oraz serwerową

  • Instalacja, utrzymanie, rozwój i nadzór nad serwerami z systemami Linux (głównie Ubuntu, Debian i CentOS)

  • Diagnostyka problemów sprzętowych na potrzeby zgłoszeń serwisowych

  • Monitoring, utrzymanie, rozwój sieci szkieletowej i dostępowej infrastruktury sieciowej (LAN i WAN)

  • Utrzymywanie sprawnej i stabilnej pracy sieci bezprzewodowej

  • Zapewnienie bezpieczeństwa dla dostępu z zewnątrz do infrastruktury IT

  • Udział w projektach i wdrożeniach w zakresie rozwoju infrastruktury i systemów sieciowych

  • Tworzenie dokumentacji technicznej, schematów sieciowych i dokumentacji bezpieczeństwa

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku Administratora min 2 lata

  • Wykształcenie kierunkowe- techniczne

  • Doświadczenie w administracji systemów Linux (Ubuntu,Debian,CentOS)

  • Dobra znajomość usług Apache, MySQL(MariaDB), Postfix, Dovecot, NFS, Samba

  • Znajomość języków skryptowych (np. bash, perl)

  • Dobra znajomość protokołów sieciowych TCP/IP + ogólna wiedza na temat sieci komputerowych

  • Znajomość zagadnień związanych z monitorowaniem systemów (Centreon, Nagios lub podobne)

  • Dobra znajomość dotycząca bezpieczeństwa systemu Linux, min. zastosowanie iptables

  • Znajomość zagadnień administracji relacyjnych baz danych: PostgreSQL, Mysql(MariaDB)

  • Znajomość usług sieciowych Samba, NFS, protokoły pocztowe (SMTP, IMAP, ActiceSync)

  • Tworzenie dokumentacji technicznej

  • Doświadczenie z kontenerami (Docker) i platformami orkiestracji kontenerów (Kubernetes)

  • Znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w szybko rozwijającej się spółce, z zapleczem lidera europejskiego;

  • Pracę od poniedziałku do piątku, w oparciu o umowę o pracę lub B2B

  • Konkurencyjne wynagrodzenie zasadnicze i system premii kwartalnych MBO, po okresie próbnym;

  • Pakiet świadczeń pozapłacowych: m.in.: Prywatna Opieka Medyczna, Dodatkowe Ubezpieczenie na Życie, Karta Multisport, okazja uczestniczenia w kursie j. angielskiego, możliwość pracy w systemie hybrydowym, po okresie próbnym, a także imprezy integracyjne i wiele innych.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje - zapoznamy się z każdym CV, zastrzegamy sobie jednak możliwość odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia

Polskie ePłatności to lider branży Fintech, działający na rynku od 11 lat. Firma znajduje się w pierwszej trójce największych na polskim rynku procesorów płatności bezgotówkowych oraz jest częścią międzynarodowej Grupy Nets -lidera europejskiej branży płatniczej.

Działając w dynamicznie rozwijającej się branży finansowo-technologicznej oferuje szeroki wachlarz usług i obsługi transakcji bezgotówkowych dokonanych za pomocą terminali POS!

Jeżeli jesteś zainteresowany/a zdobywaniem lub rozwojem doświadczenia w dynamicznej branży FinTech dołącz do Polskich ePłatności.

Przewiń do profilu firmy