Oferta pracy

Wymagane

  • Linux

  • Nagios

  • PostgreSQL

  • MySQL

  • Bash

  • Apache

  • Nginx

  • Git

  • LXC

  • KVM

  • Ansible

  • Postfix

Mile widziane

  • Python

  • Perl

  • Grafana

  • Graphite

  • LDAP

  • Couchbase

  • OpenStack

  • TCP/IP

  • OSPF/BGP4

System operacyjny

O projekcie

Masz doświadczenie w administracji systemów i znasz Linuxa jak własną kieszeń? Chcesz wejść na wyższy poziom zawodowy? Dołącz do nas i zostań ekspertem w branży usług hostingowych!

Twój zakres obowiązków

  • będziesz instalować, konfigurować i administrować systemami operacyjnymi.

  • monitorować stan systemów informatycznych.

  • rozwiązywać problemy napływające do działu.

  • optymalizować procesy i rozwijać aplikacje.

  • projektować, wdrażać rozwiązania i tworzyć dokumentację techniczną

  • rozwijać się i czerpać wiedzę od ekspertów branży!

Nasze wymagania

  • na co dzień administrujesz systemami i masz zaawansowaną znajomość Linuxa

  • znasz narzędzia systemowe i potrafisz je wykorzystać do monitorowania, konfiguracji i optymalizacji parametrów pracy.

  • potrafisz tworzyć skrypty w Bash/Python/Perl

  • masz praktyczną znajomość narzędzi Nagios, Grafana/Graphite

  • potrafisz administrować serwerami SMTP, IMAP, Postfix, HTTP, FTP, DNS

  • masz praktyczną wiedzę n.t oprogramowania: Apache, Nginx, Openstack, GIT, LXC, KVM, Ansible

  • znasz: PostgreSQL, MySQL, LDAP, Couchbase

  • mile widziana: znajomość zagadnień sieciowych związanych z protokołem TCP/IP i OSPF/BGP4.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • możliwości rozwoju w największej Firmie w branży rejestracji domen i usług hostingowych

  • pracę w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • udział w budowaniu wartości Firmy

  • profesjonalny proces wdrożenia

  • stałe podnoszenie kompetencji poprzez rozwinięty system szkoleń

  • elastyczną formę i godziny współpracy

  • pakiet benefitów pracowniczych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa telefoniczna z HR

2

Rozmowa online z ekspertem technicznym

3

Decyzja i zatrudnienie

nazwa.pl

nazwa.pl to najczęściej wybierany w Polsce dostawca usług rejestracji domen, hostingu i cloud computingu. Firma jest liderem we wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych, które ułatwiają przedsiębiorcom rozwijanie profesjonalnego biznesu w Internecie.

Od 1997 roku z usług nazwa.pl skorzystało ponad 1 000 000 Klientów, rejestrując w tym czasie ponad 5 000 000 domen i uruchamiając ponad 500 000 usług hostingowych. Nazwa.pl wyznacza standardy w polskim Internecie, dostarczając zaawansowane technicznie rozwiązania, z wykorzystaniem najnowszych światowych technologii.

Nazwa.pl wraz ze wszystkimi spółkami celowymi zatrudnia ponad 300 pracowników, których praca skoncentrowana jest na dostarczaniu usług na najwyższym światowym poziomie. Wykorzystywanie przez nazwa.pl nowoczesnych i innowacyjnych technologii na polskim rynku hostingowym jest powszechnie doceniane przez specjalistów branży IT. Spółka nazwa.pl oraz jej usługi były wielokrotnie nagradzane przez znane redakcje, takie jak PCWorld, PurePC, Tabletowo czy IT Reseller. Niekwestionowaną pozycję nazwa.pl jako lidera w zakresie bezpieczeństwa potwierdza również fakt, że ponad połowa domen zabezpieczonych w polskim Internecie przed phishingiem, za pomocą zabezpieczenia DNSSEC, obsługiwana jest właśnie przez nazwa.pl.

Przewiń do profilu firmy