Oferta pracy

Administrator Systemów Linux

Euvic IT

5 04010 080 netto (+ VAT) / mies.
  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • regularne utrzymanie systemów Linux, infrastruktury serwerowej

Nasze wymagania

  • systemu Linux, serwerów WWW

  • systemy wirtualizacji

  • języki skryptowe wspierające automatyzację zadań (np. Bash)

  • systemy monitoringu infrastruktury IT

  • utrzymanie infrastruktury serwerowej

Mile widziane

  • znajomość zagadnień związanych z sieciami (firewall/TCP/IP/DNS) w stopniu pozwalającym na współpracę z administratorem sieci oraz znajomość chmur publicznych (Azure/AWS)

  • chęć do poszerzania wiedzy w zakresie IT

To oferujemy

  • możliwość pracy zdalnej (wymagamy gotowości do pracy w formie dyżurów)

  • elastyczne modele współpracy (UoP, B2B)

  • bogaty pakiet socjalny (m.in. Kartę Benefit MultiSport, pakiet medyczny i inne

  • pracę w ciekawych projektach, w najnowszych technologiach i metodologiach

  • profesjonalny system szkoleń wewnętrznych (językowe i techniczne)

  • możliwość zdobycia certyfikatów

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Interesują Cię dodatkowe szczegóły o tym jak na co dzień pracujemy zajrzyj na www.euvic.pl