Oferta pracy

  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna, praca zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Debian

  • Ubuntu

  • RedHat

  • CentOS

  • VMware

  • Kubernetes

  • Zabbix

  • Python

  • Bash

Mile widziane

  • PostgreSQL

  • MS SQL

  • SQL

  • Kibana

  • Elasticsearch

  • Logstash

  • ELK

  • Ansible

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • utrzymanie i zapewnienie ciągłości działania systemów,

  • obsługa aplikacji biznesowych,

  • wirtualizacja,

  • rozwiązywanie zgłoszeń przekazanych z 1 linii wsparcia,

  • prace administracyjno-utrzymaniowe w systemach,

  • wsparcie i rozwój monitorowania systemów.

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość Linux (Debian, Ubuntu lub RedHat/CentOs),

  • znajomość technologii: VMware, kubernetes, Zabbix,

  • umiejętność weryfikowania (analiza logów) i rozwiązywanie problemów,

  • umiejętność tworzenia skryptów (sh, bash, python),

  • znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na korzystanie z dokumentacji.

  • postgreSQL,

  • MS SQL, SQL,

  • Kibana, ELK (Elasticsearch, Logstash),

  • Ansible.

To oferujemy

  • Potrzebujesz wyzwań? Ciekawa, ambitna i odpowiedzialna praca w dynamicznie rozwijającym się zespole czeka na Ciebie.

  • Chcesz zadbać o siebie i bliskich? Oferujemy prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenia grupowe na życie.

  • Chcesz się rozwijać? U nas będziesz mieć wiele okazji: programy szkoleniowe i rozwojowe, dofinansowanie do podnoszenia kwalifikacji zawodowych, możliwość awansu…

  • Lubisz aktywność fizyczną? Mamy dla Ciebie kartę Multisport oraz możesz dołączyć do naszej firmowej drużyny biegowej.

  • Chcesz mieć chwilę dla siebie? Oferujemy dofinansowanie do wypoczynku.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • firmowa drużyna sportowa

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie wypoczynku