Logo Pracuj.pl

Administrator systemów Linux/Windows

NASK SPÓŁKA AKCYJNAO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Debian

  • Ubuntu

  • RedHat

  • CentOS

  • VMware

  • Elasticsearch

  • Logstash

  • Kibana

  • Grafana

Mile widziane

  • Ansible

  • Zabbix

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • utrzymanie i zapewnienie ciągłości działania systemów,
  • obsługa aplikacji biznesowych,
  • wirtualizacja,
  • rozwiązywanie zgłoszeń przekazanych z 1 linii wsparcia,
  • prace administracyjno-utrzymaniowe w systemach,
  • wsparcie i rozwój monitorowania systemów.

Nasze wymagania

  • Szukamy osoby, która:
  • posiada doświadczenie w zakresie administrowania systemami z rodziny Linux (Debian, Ubuntu lub RedHat/CentOs), (lub i) systemami z rodziny Windows Serwer,
  • posiada wiedzę w zakresie obsługi min jednej z technologii:(Elasticsearch, Logstash, Kibana/Grafana),
  • posiada umiejętność tworzenia skryptów (powershell, python),
  • posiada wiedzę w zakresie administrowania bazami MSSQL oraz Postgresql,
  • posiada wiedzę w zakresie obsługi technologii: Vmware/Hyper-v/Proxmox,
  • potrafi weryfikować (analiza logów) i rozwiązywać problemy,
  • posiada wiedze w zakresie technologii, urządzeń i protokołów sieciowych,
  • posiada minimum dwuletnie doświadczenie pracy na podobnym stanowisku,
  • zna język angielski na poziomie pozwalającym na korzystanie z dokumentacji.

  • Ansible,
  • Znajomość MooseFS,
  • Zabbix.

To oferujemy

  • Potrzebujesz wyzwań? Ciekawa, ambitna i odpowiedzialna praca w dynamicznie rozwijającym się zespole czeka na Ciebie.
  • Chcesz zadbać o siebie i bliskich? Oferujemy prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenia grupowe na życie.
  • Chcesz się rozwijać? U nas będziesz mieć wiele okazji: programy szkoleniowe i rozwojowe, dofinansowanie do podnoszenia kwalifikacji zawodowych, możliwość awansu…
  • Lubisz aktywność fizyczną? Mamy dla Ciebie kartę Multisport oraz możesz dołączyć do naszej firmowej drużyny biegowej.
  • Chcesz mieć chwilę dla siebie? Oferujemy dofinansowanie do wypoczynku.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • firmowa drużyna sportowa
  • kawa / herbata
  • dofinansowanie wypoczynku

Administrator systemów Linux/Windows, Warszawa