Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Administrator Systemów

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 14.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    (umowa o pracę na czas nieokreślony)
    Praca zmianowa, 1 dzień w tygodniu praca zdalna

    Team Łódź/Wydział Platform Bazodanowych, ul. Chóralna

    Od lat znajdujemy się w pierwszej dziesiątce najlepszych pracodawców na świecie. Dostarczamy nowoczesne rozwiązania telekomunikacyjne, które wpływają na poprawę jakości życia milionów ludzi. Dołączając do Orange masz pewność, że Twoja praca ma znaczenie, a Twoje zaangażowanie zostanie nagrodzone.

    Nasz
    Standard

    Umowa
    o pracę
     Rekrutacje
    wewnętrzne

    Nowoczesne
    środowisko pracy
     Programy rozwojowe
    i systemy szkoleń
    Zadania

    Zadania

    • Świadczenie usług profesjonalnych w zakresie utrzymania infrastruktury IT
    • Obsługa, usuwanie i koordynacja złożonych i skomplikowanych awarii i incydentów w infrastrukturze środowisk IT
    • Realizacja zadań w ramach operacyjnych procesów IT
    • Optymalizacja i ulepszanie istniejącej infrastruktury systemów IT, wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań
    • Realizacja niestandardowych i skomplikowanych prac wdrożeniowych polegających na instalacji i konfiguracji sprzętu oraz oprogramowania w ramach istniejących i dla nowych systemów IT wewnątrz Grupy Orange i rozwiązań komercyjnych
    • Poszukiwanie i wdrażanie innowacyjnych metod administracji i zarządzania infrastrukturą IT
    • Przedstawianie rekomendacji odnośnie strategii i zmian w architekturze Infrastruktury i systemów IT
    Pasujesz
    do nas jeżeli

    Pasujesz do nas jeżeli

    • Posiadasz co najmniej rok pracy w dziale IT w roli administratora infrastruktury (systemy operacyjne UNIX: Solaris, AIX, HP-UX).
    • Posiadasz wykształcenie wyższe
    • Jesteś gotowy/gotowa na pracę zmianową, pracę w dyżurach nocnych

    Mile widziane:

    • Mile widziane doświadczenie w obszarach baz danych i monitoringu oraz doświadczenie w dziale IT pracującym w oparciu o usługowy i procesowy model działania (np ITIL).
    • Dodatkowym atutem będą posiadane certyfikaty technologiczne potwierdzające poziom kompetencji technicznych (minimum poziom: administrator, preferowany poziom: inżynier / specjalista lub równoważny) w danym obszarze infrastruktury IT
    Mamy
    dla Ciebie

    Mamy dla Ciebie

    Prywatną opiekę medyczną
    Przestrzeń do inicjatywy

    Kartę sportową bez limitów
    Pracę z inspirującymi i ciekawymi ludźmi

    Pracowniczy program emerytalny
    Realne wyzwania na co dzień

    Zapytaj
    o szczegóły

    Rekruter

    Jolanta
    Pawlikowska

    [email protected]

    Typowy dzień pracy w Orange
    znajdziesz na orange.jobs

    bottom