Oferta pracy

Administrator Systemów Magazynowych

ROHLIG SUUS Logistics S.A O firmie

  • Nowa Wieś Wrocławska (pow. wrocławski), dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
W ROHLIG SUUS Logistics zarządzamy globalnymi łańcuchami dostaw. Naszymi klientami są zarówno światowe marki jak i lokalne przedsiębiorstwa. Pomagamy naszym klientom zwiększać konkurencyjność i efektywność operacji. Różnorodność doświadczeń i kompetencji naszego zespołu pozwala świadczyć usługi na wysokim poziomie i odnosić globalne sukcesy.
Administrator Systemów MagazynowychNumer ref.: Miejsce pracy: Nowa Wieś Wrocławska (pow. wrocławski)

Zadania:

  • Nadzór nad przepływem dokumentacji magazynowo - transportowej oraz celnej
  • Administrowanie danymi w systemie magazynowym WMS
  • Kontrola stanów magazynowych
  • Prowadzenie rejestru usług magazynowych i przeładunkowych
  • Obsługa administracyjna wydzielonych operacji magazynowych (inwentaryzacje, przyjęcia, kompletacja, wysyłka zamówień)
  • Obsługa Klienta zagranicznego
  • Weryfikacja reklamacji Klienta
  • Współpraca z działem transportu krajowego i międzynarodowego
  • Budowanie pozytywnych relacji pomiędzy oddziałami i innymi strukturami firmy

Oczekiwania:

  • Wykształcenie średnie
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Gotowość do pracy w systemie
    2-zmianowym lub 3-zmianowym
  • Zaangażowanie oraz sumienność w pełnieniu obowiązków
  • Poczucie odpowiedzialności i motywacja do pracy
  • Punktualność, dokładność

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych (m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport).
  • Możliwości rozwoju zawodowego - szeroka baza szkoleń wewnętrznych, realne perspektywy awansu oraz możliwość długofalowej współpracy
  • Bardzo dobą atmosferę pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ROHLIG SUUS Logistics SA z siedzibą w Warszawie (02-235), przy ul. Równoległej 4A, moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji w celu realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dn. 27 kwietnia 2016 r."

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy