Oferta pracy

Administrator Systemów Magazynowych

ROHLIG SUUS Logistics S.A O firmie

  • Nowa Wieś Wrocławska (pow. wrocławski)

    Nowa Wieś Wrocławska (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad przepływem dokumentacji magazynowo - transportowej

  • Administrowanie danymi w systemie magazynowym

  • Prowadzenie rejestru usług magazynowych i przeładunkowych

  • Obsługa administracyjna wydzielonych operacji magazynowych (inwentaryzacje, przepakowania, rozliczanie palet z przewoźnikami, itp.)

  • Budowanie pozytywnych relacji pomiędzy oddziałami i innymi strukturami firmy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Gotowość do pracy 3 - zmianowej

  • Zaangażowanie oraz sumienność w pełnieniu obowiązków

  • Odpowiedzialność, dokładność i motywacja do pracy

To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Koleżeńska, partnerska atmosfera w pracy

  • Szeroka baza szkoleń

  • Realne możliwości rozwoju i awansu poprzez udział w rekrutacjach wewnętrznych

  • Możliwość dodatkowego wynagrodzenia w przypadku polecenia do pracy znajomych

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • narzędzia pracy

ROHLIG SUUS Logistics S.A

Od 30 lat dostarczamy naszym klientom efektywne rozwiązania

w zakresie zarządzania logistyką i globalnymi łańcuchami dostaw.

Zatrudniamy ponad 1700 pracowników w 30 oddziałach w Polsce i Europie.

Nasze wartości to innowacyjność, partnerstwo i ciągłe doskonalenie się.

Przewiń do profilu firmy