Oferta pracy

Administrator Systemów

Tidio Poland Sp. z o.o.O firmie

9 000‐15 000 zł netto (+ VAT) / mies.
  • małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Kim jesteśmy?

Jednym z najszybciej rozwijających się startupów w Polsce, którego sztandarowym produktem jest Tidio - livechat wspierany przez unikatowe rozwiązania czatbotowe. Wspieramy małych i średnich przedsiębiorców w udoskonaleniu ich komunikacji z klientami.

Dowiedz się o nas więcej: https://backstage.tidio.com

Kilka statystyk - co warto o nas wiedzieć:
  • Każdego miesiąca nasz widget widzi 162 milionów unikalnych użytkowników, co odpowiada 2,2% wszystkich ludzi na świecie,
  • Nasz produkt jest używany na ponad 140k stronach internetowych,
  • Rośniemy w tempie 2,5x rocznie a nasz cel to stanie się Unicornem.

Jakie zadania czekają na Ciebie w Tidio?

  • Zapewnienie wysokiej dostępności i stabilności naszych produktów (live chat, chat bot i narzędzie do mailingu).
  • Rekomendowanie najlepszych rozwiązań w obszarze utrzymania i rozwoju infrastruktury.
  • Zarządzanie konfiguracjami związanymi z infrastrukturą.
  • Reagowanie na problemy sygnalizowane przez narzędzia do monitoringu.
  • Tworzenie skryptów automatyzujących codzienne i powtarzalne zadania.

Po dołączeniu do nas otrzymasz:

  • Wynagrodzenie na poziomie 9.000 - 15 000 zł netto + VAT na B2B lub ekwiwalent tej kwoty na umowę o pracę.
  • Możliwość realnego wpływu na kształt infrastruktury - dynamiczny rozwój naszych produktów wymaga stałych działań optymalizacyjnych i wdrażania nowych narzędzi.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji w szybko rosnącym start-upie poprzez uczestnictwo w kursach, konferencjach i szkoleniach.
  • Kartę Multisport i prywatną opiekę medyczną bez dodatkowych opłat.
  • Elastyczne godziny pracy i możliwość 100% pracy zdalnej.
Preferujesz pracę z biura? W Szczecinie znajdziesz nas na ul . Wojska Polskiego 81, w Warszawie jesteśmy na Chmielnej 73 (https://cic.com/warsaw).

Wymagania:

Czym niewątpliwie możesz nas zainteresować?
  • Bardzo dobrą znajomością środowiska Linuxowego (CentOS).
  • Dobrą znajomością narzędzi do konfiguracji i Continuous Integration (my wykorzystujemy Ansible oraz Jenkins, a Ty?).
  • Jeśli miałeś/ (aś) okazję pracować z technologiami konteneryzacji aplikacji takich jak Docker - to dla nas świetna wiadomość!
  • Doświadczenie i wiedza związana z którąś z poniższych technologii i obszarów będzie przez nas mile widziana:
    • MySQL
    • RabbitMQ
    • Redis
    • ElasticSearch
    • Nginx (OpenResty platform)
    • Praca z aplikacjami opartymi o PHP
    • Narzędzia do CI/CD
    • Zarządzanie systemami do monitoringu
  • Znajomością języka angielskiego na co najmniej komunikatywnym poziomie.
  • Doświadczeniem w pracy w szybko rosnącym środowisku technologicznym.
  • Bardzo dużą uważnością do szczegółów.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy