Oferta pracy

Administrator Systemów Microsoft

Rossmann SDP

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Azure DevOps

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • administracja i zarządzanie systemami operacyjnymi Windows Server 2012-2019,

  • deployment, konfiguracja oraz obsługa środowisk serwerowych,

  • utrzymanie ciągłości pracy systemów informatycznych,

  • tworzenie skryptów automatyzujących,

  • usuwanie awarii i incydentów w infrastrukturze serwerowej,

  • analiza problemów wydajnościowych aplikacji i infrastruktury,

  • tworzenie i aktualizowanie dokumentacji technicznej.

Nasze wymagania

  • znajomość systemu Windows Serwer 2012-2019 na poziomie administracyjnym (MCSA, NLB, IIS, DNS, DHCP),

  • znajomość środowiska Vmware vSphere,

  • umiejętność pisania skryptów PowerShell.

Mile widziane

  • znajomość narzędzi Ansible oraz Terraform,

  • znajomość zagadnień i protokołów sieciowych,

  • znajomość narzędzi Azure DevOps,

  • podstawowa znajomość zagadnień związanych z public cloud (AWS, GCP).

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 8

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • kanban

Skład zespołu

  • administrator IT

Tak pracujemy nad projektem

  • DevOps

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • active monitoring

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

  • testy wydajnościowe

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

  • Benefity

  • Czerwona Linia

  • Klub Zwierzaka

  • Szkolenia i rozwój zawodowy

  • Pakiet socjalny, pakiet sportowy

  • Dofinansowanie wakacji, kolonie dla dzieci

  • Prywatna opieka medyczna

  • Nurkowanie, jazda konna, taniec, warsztaty

Etapy rekrutacji
1

Przesłanie aplikacji/CV

2

Rozmowa wstepna

3

Rozmowa techniczna

4

Zatrudnienie

Więcej informacji o naszym Dziale IT znajdziesz na -> www.rossmann.tech