Oferta pracy

Administrator systemów Microsoft

Open Finance S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Hyper-V

  • GPO

  • DNS

  • DHCP

  • DFS

  • WSUS

Twój zakres obowiązków

  • instalacja, konfiguracja i administracja w środowisku Microsoft Windows Server 2012 R2/ 2016/ 2019,

  • zarządzanie Microsoft Active Directory, Microsoft Office 365, Microsoft SQL Server oraz systemem antywirusowym,

  • ustalanie zasad polityk bezpieczeństwa oraz planowanie i wdrażanie zmian mających na celu zapewnienie najwyższego poziomu bezpieczeństwa,

  • pisanie skryptów automatyzujących w PowerShell,

  • monitorowanie działania systemów oraz wdrażanie aktualizacji,

  • rozwiązywanie problemów wydajnościowych w środowisku opartym o systemy Microsoft,

  • zapewnienie wsparcia dla Zespołu Service Desk.

Nasze wymagania

  • posiadasz minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • bardzo dobrze znasz aspekty administracyjne Windows Server obejmujące:, Active Directory, Hyper-V, GPO, DNS, DHCP, DFS, WSUS

  • bardzo dobrze znasz Microsoft Office 365 w zakresie: Exchange Online, Teams, Sharepoint Online

  • bardzo dobrze znasz bazy danych Microsoft SQL Server,

  • znasz również architekturę warstwową Microsoft Active Directory,

  • potrafisz przeprowadzać migracje ze starszych wersji systemów Windows,

  • posiadasz doświadczenie w wirtualizacji oraz zapewnianiu wysokiej dostępności,

  • konfigurujesz systemy zapewniające kopie zapasowe.

  • potrafisz pisać skrypty PowerShell.

Mile widziane

  • certyfikaty potwierdzające znajomość technologii Microsoft.

To oferujemy

  • ambitne zadania - możliwość uczestniczenia w ciekawych przynoszących realne zyski projektach,

  • realizacja Twoich pomysłów - u nas każdy ma realny wpływ na kształt firmy i realizowane projekty,

  • przyjazne środowisko pracy - będziesz pracować z ciekawymi i doświadczonymi osobami, wśród których będziesz rozwijać swoje umiejętności,

  • wybór formy zatrudnienia - sam decydujesz co wolisz: umowę o pracę/umowę o dzieło/B2B,

  • pracę zdalną - co oznacza więcej czasu dla Ciebie i Twoich bliskich po pracy,

  • samochód służbowy,

  • pakiet świadczeń, który pozwoli Ci zabezpieczyć wszystko co ważne poza pracą: prywatna opieka medyczna, karta MultiSport, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do nauki języka obcego,

  • otwartą kulturę organizacji - mówimy sobie po imieniu, szanujemy swoją odmienność i styl – wartością dla nas jest zaangażowanie i umiejętności więc chcemy Ciebie takim jakim jesteś!

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

Open Finance S.A.

Jesteśmy firmą pośrednictwa finansowego oferującą najlepsze rozwiązania finansowe dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta na terenie całej Polski. Od 2004 roku kreujemy nowe spojrzenie na świat finansów osobistych pomagając naszym klientom znaleźć optymalne rozwiązania z zakresu kredytów hipotecznych, gotówkowych oraz inwestycji i ubezpieczeń. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych jak i przedsiębiorców.

Nasza Centrala mieści się w Warszawie i tworzą ją specjaliści z różnych dziedzin, którzy swoją codzienną pracą wspierają pracowników w sieci sprzedaży na terenie całej Polski. Stwarzamy możliwości, które pozwalają naszym pracownikom rozwijać się i realizować własne pomysły. Na co dzień jesteśmy dla siebie partnerami i ekspertami w swoich dziedzinach. Wspólnie pracujemy na innowacyjność naszej firmy.

Przewiń do profilu firmy