Logo Pracuj.pl

Administrator systemów Microsoft

XTB S.A.O firmie

13 000–16 000
brutto / mies.
  • Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

XTB S.A.

Prosta 67

Wola

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Active Directory

  • PowerShell

  • Microsoft Azure

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Administracja i utrzymywanie ciągłości działania infrastruktury informatycznej, a w szczególności serwerów i usług działających w oparciu o systemy operacyjne Microsoft Windows;
  • Monitorowanie funkcjonowania infrastruktury i systemów IT;
  • Realizacja polityki bezpieczeństwa IT wraz z eliminacją podatności systemów;
  • Zapewnienie optymalnego cyklu życia wykorzystywanych systemów i platform;
  • Wsparcie w rozwiązywaniu problemów na komputerach z systemami Microsoft Windows (2-linia);
  • Tworzenie i aktualizacja procedur oraz dokumentacji w zakresie swojego obszaru odpowiedzialności.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub informatyczne;
  • Minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku administratora systemów operacyjnych;
  • Bardzo dobra znajomość usługi katalogowej ActiveDirectory oraz DNS Server;
  • Bardzo dobra znajomość infrastruktury klucza publicznego PKI (ADCS);
  • Bardzo dobra znajomość systemów serwerowych Microsoft Windows Server;
  • Znajomość obsługi i konfiguracji środowisk wirtualizacji (Hyper-V Failover Cluster,VMware);
  • Znajomość działania protokołów: TCP/IP,DHCP,HTTP, SMTP, SNMP, SMB;
  • Znajomość pracy w środowisku Windows PowerShell;
  • Znajomość systemów monitorowania infrastruktury IT.

Mile widziane

  • Doświadczenie w administrowaniu usługami chmurowymi Google Workspace, Microsoft Azure, Office365;
  • Doświadczenie w administrowaniu systemami antywirusowymi oraz systemami klasy EDR/XDR;
  • Zrozumienie i praktyczne doświadczenie z infrastrukturą Data Center: kolokacje, serwery, storage.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

To oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Pracę w jednym z najlepiej rozwijających się FinTechów
  • Pracę z doświadczonymi administratorami i programistami
  • Pakiet benefitów pozapłacowych
  • Wyzwania, rozwój i dostęp do zaawansowanych technologii informatycznych

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne

XTB to przede wszystkim innowacyjność i ciągły rozwój. Tworzymy największą regulowana firmę inwestycyjną i FinTech w Polsce, specjalizującą się w obrocie instrumentami finansowymi. Oferujemy naszym klientom jedną z najbardziej niezawodnych i funkcjonalnych aplikacji inwestycyjnych na rynku - xStation. Działamy na ponad 10 rynkach min. w Europie, Azji i Ameryce Południowej, gdzie zatrudniamy ponad 600 osób. Stawiamy na rozwój naszych pracowników, dlatego XTB jest najlepszym miejscem, aby zdobyć doświadczenie i nabywać nowe umiejętności. Nasza innowacyjna działalność, produkty i technologie są doceniane przez inwestorów i rynek. Zdobyliśmy aż 4 nagrody przyznawane podczas największej branżowej konferencji 'Invest Cuffs' – Broker Forex, Kampania Edukacyjna (Investing Masterclass), Analityk Roku (Przemysław Kwiecień), Spółka Dywidendowa.

Administrator systemów Microsoft, Prosta 67, Wola, Warszawa