Oferta pracy

Administrator Systemów Microsoft

Unity GroupO firmie

5585 netto (+ VAT) / godz.
  • Strzegomska 2-4, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Unity Group

Strzegomska 2-4

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • bieżące administrowanie serwerami z rodziny Microsoft oraz usługami: Office 365, Microsoft Azure,

  • konfiguracja i zdalna instalacja oprogramowania oraz poprawek (m.in. Intune),

  • zarządzanie bezpieczeństwem danych, kopiami zapasowymi oraz poziomami dostępu,

  • planowanie, rozwijanie oraz utrzymywanie infrastruktury IT w chmurze oraz on-premises,

  • aktywne rozpoznawanie nowych technologii i doradztwo technologiczne,

  • przygotowywanie dokumentacji technicznych dotyczących administrowanych systemów, współtworzenie bazy wiedzy,

  • utrzymywanie wiedzy z zakresu licencjonowania MS, uczestnictwo w systemie certyfikacji MS.

Nasze wymagania

  • co najmniej 3-letnie doświadczenie z Office 365, serwerami z rodziny Microsoft oraz systemami wirtualizacji,

  • umiejętność tworzenia skryptów w PowerShell,

  • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na biegłe poruszanie się po dokumentacji oraz kontakt z zagranicznymi klientami i dostawcami oprogramowania,

  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,

  • dobre umiejętności komunikacyjne pozwalające na pracę w zespole,

  • znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem systemów i sieci.

To oferujemy

  • Zaufanie do ludzi

  • Duży i realny wpływ na nasze projekty

  • Odpowiedzialność za swój kawałek podłogi

  • Nie robienie rzeczy bez sensu

  • Kultura feedbacku

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

Unity Group

Unity Group od ponad 20 lat wprowadza klientów w świat nowych technologii.

W naszych biurach we Wrocławiu i Krakowie zatrudniamy ponad 200 specjalistów. Piszemy w Javie, PHP, .Net, Pythonie, Kotlinie, technologiach frontowych i mobilnych. Cały czas aktualizujemy nasze narzędzia developerskie: biblioteki, narzędzia do monitoringu, automatyzacji i testowania. Na co dzień stawiamy na samodzielność zespołów projektowych, wierząc, że zaufanie i swoboda w podejmowaniu decyzji bezpośrednio przekłada się na zaangażowanie i efekty naszej pracy. Tworzymy organizację opartą na otwartości, współpracy i dzieleniu się wiedzą. Nie robimy wdrożeń w piątki!

Więcej o naszej pracy możesz przeczytać na kariera.unity.pl

Przewiń do profilu firmy

Technologie z jakimi będziesz miał do czynienia na co dzień:

  • Systemy operacyjne: Windows Server (2012 - 2019), Windows 10

  • Narzędzia: O365, AD, Azure AD, PowerShell, MSSQL, CA, Backup, Radius, MFA

  • Wirtualizacja: Hyper-V, Citrix XenServer, Azure, AWS

  • Monitoring: Icinga, ELK, Grafana

  • Automatyzacja: Intune, Ansible, Terraform