Logo Pracuj.pl

Administrator Systemów Microsoft z Azure

Unity GroupO firmie

55,00–85,00
netto (+ VAT) / godz.
  • Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Unity Group

Armii Krajowej 25

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie zespołów projektowych w zakresie przygotowania infrastruktury oraz procesów DevOps
  • Bieżące administrowanie serwerami z rodziny Microsoft oraz usługami w Microsoft Azure
  • Zarządzanie bezpieczeństwem danych, kopiami zapasowymi oraz poziomami dostępu
  • Planowanie, rozwijanie oraz utrzymywanie infrastruktury IT w chmurze oraz on-premises
  • Aktywne rozpoznawanie nowych technologii i doradztwo technologiczne
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznych dotyczących administrowanych systemów, współtworzenie bazy wiedzy
  • Utrzymywanie wiedzy z zakresu licencjonowania MS, uczestnictwo w systemie certyfikacji MS

Nasze wymagania

  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie w Microsoft Azure
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu serwerami z rodziny Microsoft oraz systemami wirtualizacji
  • Umiejętność tworzenia skryptów w PowerShell
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Dobre umiejętności komunikacyjne pozwalające na pracę w zespole
  • Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem systemów i sieci
  • Mile widziana certyfikacja w zakresie Microsoft Azure
  • Wiedza w zakresie Azure DevOps będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość Terraform lub ARM będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Zaufanie do ludzi
  • Duży i realny wpływ na nasze projekty
  • Odpowiedzialność za swój kawałek podłogi
  • Nie robienie rzeczy bez sensu
  • Kultura feedbacku

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu

Unity Group od ponad 20 lat wprowadza klientów w świat nowych technologii.

W naszych biurach we Wrocławiu i Krakowie zatrudniamy ponad 200 specjalistów. Piszemy w Javie, PHP, .Net, Pythonie, Kotlinie, technologiach frontowych i mobilnych. Cały czas aktualizujemy nasze narzędzia developerskie: biblioteki, narzędzia do monitoringu, automatyzacji i testowania. Na co dzień stawiamy na samodzielność zespołów projektowych, wierząc, że zaufanie i swoboda w podejmowaniu decyzji bezpośrednio przekłada się na zaangażowanie i efekty naszej pracy. Tworzymy organizację opartą na otwartości, współpracy i dzieleniu się wiedzą. Nie robimy wdrożeń w piątki!

Więcej o naszej pracy możesz przeczytać na kariera.unity.pl

Technologie z jakimi będziesz miał do czynienia na co dzień:

  • Systemy operacyjne: Windows Server (2012 - 2019), Windows 10
  • Narzędzia: AD, Azure AD, PowerShell, MSSQL, CA, Backup, Radius, MF
  • Wirtualizacja: Hyper-V, Citrix XenServer, Azure, AWS
  • Monitoring: Icinga, ELK, Grafana
  • Automatyzacja: Ansible, ARM, Terraform

Administrator Systemów Microsoft z Azure, Armii Krajowej 25, Kraków