Administrator systemów

WaveNet Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Pruszków, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Firma WaveNet to spółka założona w 1989 roku o ugruntowanej pozycji na rynku. Zajmujemy się kompleksową realizacją projektów telekomunikacyjnych zaczynając od projektowania poprzez produkcję, budowę i utrzymanie sieci telekomunikacyjnych.

Obsługujemy projekty dla dużych i uznanych klientów. Są wśród nich m.in.: największe sieci komórkowe, będące czołowymi graczami na rynku telekomunikacji.

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Administrator systemów Numer ref.: miejsce pracy: Pruszków

Opis stanowiska:

  • Rozwijanie wewnętrznych aplikacji opartych o HTML, PHP, MySQL, Javascript (po nadzorem starszego Administratora)
  • Administrowanie siecią WAN, LAN w oparciu o przełączniki Cisco i router programowy działający na Linuksie (po nadzorem starszego Administratora)
  • Monitorowanie programowej macierzy RAID (MDADM) (po nadzorem starszego Administratora)
  • Dbanie o bezpieczeństwo sieci i stacji roboczych pracowników
  • Monitorowanie urządzeń i systemów, diagnostyka, analiza i usuwanie problemów
  • Wsparcie dla pracowników biura w zakresie problemów IT
  • Pomoc przy administrowaniu hypervisorem Xen (po nadzorem starszego Administratora)
  • Pomoc przy administrowaniu serwerami SMB, MX (postfix, dovecot), NFS (po nadzorem starszego Administratora)
  • Zarządzanie centralą kontroli dostępu Roger
  • Wdrażanie nowych rozwiązań IT na potrzeby firmy

Oczekujemy:

  • Doświadczenia w zarządzaniu i administrowaniu systemami IT
  • Bardzo dobrej znajomości systemów operacyjnych z rodziny Windows
  • Dobrej znajomości systemów operacyjnych Linux
  • Znajomości protokołu TCP/IP oraz sieci
  • Podstawowej znajomości technologii Vlan
  • Umiejętności pisania skryptów automatyzujących oraz prostych programów

Mile widziane:

  • znajomość HTML, CSS, PHP, MySQL, JavaScript (jQuery)
  • umiejętność zarządzania serwerem pocztowym
  • znajomość technologii wirtualizacji (Xenserver, Vmware)

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju
  • Pracę z ambitnymi, kreatywnymi ludźmi
  • Przyjazny system wdrożenia do struktur organizacyjnych firmy
  • Piękne i nowoczesne biuro
  • Owocowe środy
  • Genialny wybór herbat oraz wyborną kawę :)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Wavenet Sp. z o.o.  z siedzibą w Pruszkowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Wavenet Sp. z o.o.  z siedzibą w Pruszkowie przy ul. Promyka 93. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy