Oferta pracy

Administrator Systemów SCOM-Nagios

Smart-HR

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy zajmującej się dostarczaniem nowoczesnych rozwiązań technicznych dla przemysłu, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Administrator Systemów SCOM/Nagios

Technologie u pracodawcy

Wymagane

  • IPv4

  • IPv6

  • Git

  • ALM

  • IT - ITIL

  • Perl

  • Bash

  • PowerShell

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Pracę w zespole monitorującym oraz wspierającym zarówno infrastrukturę, jak i narzędzia do monitorowania wydajności procesów,

  • Administrowanie i utrzymywanie wewnętrznego środowiska monitorowania oraz narzędzi monitorujących,

  • Zapewnienie wszystkim narzędziom infrastruktury odpowiedniego poziomu wydajności i pojemności, zachowując standardy,

  • Konfiguracja i dostosowywanie narzędzi do istniejących procesów,

  • Tworzenie nowych metod zarządzania, alertów oraz polityk,

  • Analiza problemów w obszarze narzędzi monitorujących,

  • Rozwój narzędzi i procesów IT,

  • Prowadzenie działań związanych z zarządzaniem incydentami, zgłoszeniami serwisowymi i zmianą,

  • Pozostawanie w ścisłej współpracy z zespołem matrix i klientem,

  • Proponowanie i wprowadzanie ulepszeń na każdym etapie działania.

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenia w obsłudze jednego z następujących narzędzi: SCOM, Nagios, jak również wszelkich innych rozwiązań monitorujących,

  • Znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie z uwzględnieniem słownictwa technicznego na poziomie B2,

  • Znajomości praktyk zarządzania usługami IT – ITIL,

  • Znajomości systemów operacyjnych Windows i Linux,

  • Doświadczenia w pisaniu skryptów w Perl, Bash, Powershell

  • Zrozumienia sieci, IPv4, IPv6, zapór sieciowych i serwerów proxy,

  • Podstawowej znajomości oprogramowania (np. Subversion, GIT),

  • Podstawowego doświadczenia w obsłudze systemów ALM,

  • Motywacji, nastawienia na sukces, doskonałych umiejętności komunikacyjnych i rozumienia biznesu,

  • Dostępności do pracy zarówno w systemie dziennym jak i dyżurowym.

Pracodawca oferuje

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub innej dogodnej dla kandydata,

  • Pracę w nowoczesnych, międzynarodowym środowisku,

  • Stabilność zatrudnienia,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Pakiet benefitów: prywatną opiekę medyczną, system kafeteryjny, zniżki pracownicze,

  • Przyjazną atmosferę pracy oraz gwarancję work-life balance, indywidualne podejście do każdego pracownika,

  • System nagród motywujący do rozwoju, dodatkowe wsparcie w zakresie rozwoju w postaci szkoleń, kursów, konferencji,

  • Dostęp do najnowszych technologii i narzędzi.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • Premie

Smart-HR

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Przewiń do profilu firmy